Intencje mszalne

Intencje mszalne

14 – 21 lipca  A.D. 2024

Niedziela, 14 lipca – 15 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Haliny Motyka z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

  8.30 1. Za ++ Annę Woryna na pamiątkę urodzin, męża Erwina.

10.00 1. Za + Sabinę Jurczyk w rocznicę śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 25. rocznicy ślubu Michaliny i Leszka Misalów z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD        (ks. A. Borowski)  

15.00 1. Za ++ Dominika Potrawę w rocznicę śmierci, Alojzego i Agnieszkę Potrawa, Marię i
              Szymona i Marię Surma.

Poniedziałek, 15 lipca – Wspomnienie św. Bonawentury

  7.00 1. Za + Reginę Merkel w 10. r. śmierci.

17.00 1. Za ++ Małgorzatę Smyczek na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron.

Wtorek, 16 lipca – Wspomnienie NMP z Góry Karmel

  7.00 1. Za + Romana Smołkę w 6. r. śmierci.

17.00 1. Za ++ Marię i Eryka Zimończyk, Romana Orszulika.

Środa, 17 lipca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Henryka Szymurę na pamiątkę urodzin, żonę Helenę.

17.00 1. Za + Janinę Burcek w 1. r. śmierci.

Czwartek, 18 lipca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Alfreda Kulę – od rodziny Klejnot i Zieleźny.

17.00 1. W intencji Rodzin Szensztackich oraz rodzin przyjmujących Matkę Boską Trzykroć
              Przedziwną.

Piątek, 19 lipca – Dzień powszedni

  7.00 1. W intencji członków Żywego Różańca.

17.00 1. Za ++ Bronisławę i Alojzego Juraszczyków.

Sobota, 20 lipca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Małgorzatę Karwot na pamiątkę urodzin.

12.00  Ślub: Baron Dawid – Pytlik Agata.

17.00 1. Za + Henryka Kulę w 5. r. śmierci.

Niedziela, 21 lipca – 16 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Za + Alfreda Klejnota na pamiątkę urodzin.

  8.30 1. Za + Alojzego Hartmana w rocznicę śmierci.

10.00 1. Za + Alojzego Parisa w 9. r. śmierci i na pamiątkę urodzin.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. R. ślubu Lidii i Janusza Głowackich z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami.   TD

15.00 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Jowity Woryna, Heleny Jasita, Hanny
              Błażewicz, Zofii Fudala, Klary Stępniewskiej, a także rocznych dzieci: Celinę Kula, Filipa
              Wysockiego, Jana Urbaczkę, Antoniego Wojnarowicza.

7 –  14 lipca  A.D. 2024

Niedziela, 7 lipca – 14 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Za + Ernesta Bulandę.

  8.30 1. Za + Marię Pierchała.

10.00 1. Za + Marię Juraszczyk w 12. r. śmierci.   (Bog)

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 70. rocznicy urodzin Weroniki Szulc z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. Za + Mieczysława Frąckiewicza na pamiątkę urodzin.

Poniedziałek, 8 lipca – Wspomnienie św. Jana z Dukli

  7.00 1. Za ++ Annę Szymura, 2 mężów, córki: Elfrydę i Janinę.

17.00 1. Za ++ w miesiącu czerwcu: Mariana Trzaskalika, Adama Winiarskiego, Hieronima Mertę,
              Józefa Łobodzińskiego, Bernadetę Siwek, Kazimierza Jaśko, Bernadetę Siwek – od
              rodziny Gierczaków, Mariana Trzaskalika – od Gosi Boguckiej i od Bożeny Chołuj z
              rodziną, Henryka Franicę, Jana Wyrwoła, Jerzego Nowaka, Zofię Sobik, Otylię
              Łopatowską – od bratowej Grażyny z dziećmi, Otylię Łopatowską – od Henryka Dobosza
              z rodziną.

Wtorek, 9 lipca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Alojzego Pierchałę.

17.00 1. Za + Cecylię Liszka w 1. r. śmierci.

Środa, 10 lipca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Sydonię Mura w 2. r. śmierci.

17.00 1. Za + Gertrudę Motyka w 1. r. śmierci.

Czwartek, 11 lipca – Święto św. Benedykta, patrona Europy

  7.00 1. Za + Jadwigę Przybysz w 1. r. śmierci.

17.00 1. Za + Jana Konska w rocznicę śmierci.

Piątek, 12 lipca – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

  7.00 1. Za ++ Hildegardę Piechoczek, męża Edwarda w 4. r. śmierci.

17.00 1. Za + Genowefę Radziszewską w 1. r. śmierci.

Sobota, 13 lipca – Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

  7.00 1. Za ++ Kazimierza Pierchałę w rocznicę śmierci, rodziców.

13.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy ślubu Małgorzaty i Kazimierza Mazurów z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o Boże błogosławieństwo dla
              dzieci z rodzinami.   TD

14.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy ślubu Wiesławy i Henryka Pierchałów oraz w
              intencji Henryka z okazji 80. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o
              dalsze.   TD

17.00 1. Za + Elżbietę Malitowska na pamiątkę urodzin.   (Got)

19.00 Nabożeństwo Fatimskie

           Msza św.  w intencji czcicieli MB       

Niedziela, 14 lipca – 15 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Haliny Motyka z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

  8.30 1. Za ++ Annę Woryna na pamiątkę urodzin, męża Erwina.

10.00 1. Za + Sabinę Jurczyk w rocznicę śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 25. rocznicy ślubu Michaliny i Leszka Misalów z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. Za ++ Dominika Potrawę w rocznicę śmierci, Alojzego i Agnieszkę Potrawa, Marię i
              Szymona Surma.

30 czerwca – 7 lipca  A.D. 2024

Niedziela, 30 czerwca – 13 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Za ++ Krzysztofa Ciszkowskiego, córkę Anię.

  8.30 1. Za ++ Stanisława Kazimierczaka w 2. r. śmierci, rodziców, teściów.  (Rasz)

10.00 1. Za ++ Halinę i Zbigniewa Flak w r. śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. R. ślubu Ireny i Kazimierza Gluza z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji dzieci z rodzinami.   TD

15.00 1. Za + Franciszkę Motykę w 2. r. śmierci.

20.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 25. rocznicy ślubu Edyty i Marcina z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji całej rodziny.   TD   (Ks. St. Gańczorz)

Poniedziałek, 1 lipca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Łucję Kionka, syna Alojzego, Annę i Leona Sobik, Emila Szymura, żonę Marię,
              syna Romana.

17.00 1. Za + Aleksandrę Wronka na pamiątkę urodzin.

Wtorek, 2 lipca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Klarę Dziewior, męża Konstantego.

17.00 1. Za ++ Jadwigę Ostrzołek, męża Józefa, 3 synów, Marię i Józefa Maciończyk.

Środa, 3 lipca – Święto św. Tomasza Apostoła

  7.00 1. Za ++ Eugenię Janawa, męża Władysława.

17.00 1. Za + Antoniego Matuszczyka.

Czwartek, 4 lipca – Dzień powszedni – I czwartek miesiąca

  7.00 1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania i za powołanych.

17.00 1. Za ++ Wilhelma i Otylię Matuszczyk, rodziców.

Piątek, 5 lipca – Dzień powszedni – I piątek miesiąca

  7.00 1. Wynagradzająca NSPJ za wszelkie zniewagi oraz za czcicieli NSPJ.

17.00 1. Za ++ Reinholda i Marię Pietruszka, córkę Stefanię Klimosz, Różę i Jana Korduła.

Sobota, 6 lipca – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej – I sobota miesiąca

  7.00 1. Za + Renatę Ptaś w 8. r. śmierci.

17.00 1. Za + Władysława Owsięgę w 1. r. śmierci.

Niedziela, 7 lipca – 14 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Za + Ernesta Bulandę.

  8.30 1. Za + Marię Pierchała.

10.00 1. Za + Marię Juraszczyk w 12. r. śmierci.   (Bog)

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 70. rocznicy urodzin Weroniki Szulc z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. Za + Mieczysława Frąckiewicza na pamiątkę urodzin.

23 – 30 czerwca  A.D. 2024

Niedziela, 23 czerwca – 12 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Za ++ Henryka Werbera, synów: Stanisława i Janusza, rodziców.

  8.30 1. Za + Łukasza Dziwoki w 9. r. śmierci.

10.00 1. Za + Anielę Gomółka.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Grażyny Lampert z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 40. rocznicy urodzin Weroniki z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

20.30 1. Za ++ Zofię Mandel, męża Józefa, wnuczkę Barbarę, Franciszkę Mandel, syna Józefa,
              córkę Marię, 2. zięciów, Konstantego Liszka, żonę Annę, syna Romana.

Poniedziałek, 24 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

  7.00 1. Za + Rajmunda Podleśnego w 19. r. śmierci.

17.00 1. Za + Rufina Pawlaka.

Wtorek, 25 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Brunona Stajera, syna Michała.

17.00 1. Za + Zenona Klejnota w 1. r. śmierci.

Środa, 26 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Zygfryda i Reginę Merkel.

17.00 1. Za + Danutę Piechaczek w 1. r. śmierci.

Czwartek, 27 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. W intencji Apostolatu Maryjnego i apostołek obchodzących urodziny w czerwcu: Eugenii
              Boda, Leokadii Machulec, Janiny Związek, Elżbiety Hajzyk.

14.00 Ślub: Nieckarz Julia – Orszulik Mateusz.

17.00 1. Za ++ Fabiana Kuczerę w 1. r. śmierci, Józefy Sikorskiej, męża Edwarda, brata Jerzego.

Piątek, 28 czerwca – Wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męcz.

  7.00 1. Za + Leona Gembalczyka na pamiątkę urodzin.

17.00 1. Msza Wspólna:

Za ++ Alfreda Kulę, żonę Helenę.

Za ++ Krzysztofa Rychtera, córkę Dagmarę, Wiktora Rychtera.

Za ++ Helenę i Józefa Figas, Gertrudę i Zygfryda Zając, Zbigniewa Pastuszka, Roberta Zająca, Karola Czogalika, Bernarda Drzężlę, Huberta Bańczyka, Marię Dłucik, 3 mężów, 2 zięciów, zmarłych z rodzin: Lisiak i Łaszczewski.

Za ++ Janinę i Henryka Moskalik, córkę Grażynę, Michała Wąsowicza.

Za + Rudolfa Bednorza na pamiątkę urodzin.

Za ++ Jana Szulika i Jana Pawliczka z okazji Dnia Ojca.

Za + Franciszka Kordułę z okazji Dnia Ojca – od córki Barbary.

Za ++ Marię Zimonczyk, męża Emila, syna Pawła.

Za ++ Marię Mroczek, męża Jerzego.

Za ++ Anielę Garbocz na pamiątkę urodzin, męża Józefa, córkę Bernadetę.

Za ++ Ernesta Zniszczoła w r. śmierci, żonę Marię, zięcia Alfreda.

Za ++ Antoniego Gajda na pamiątkę urodzin i Dnia Ojca, Dionizego Macionczyka.

Za ++ Zbisława Marszołka, rodziców, Franciszka Waliczka, żonę Martę, syna Józefa, Ernesta Kulę, żonę Marię.   (Bog)

Za ++ Różę Goraus, rodziców: Annę i Józefa Frelich.

Za ++ Szymona i Annę Cofalik, rodziców z obu stron.

Za ++ Henryka Piechę, żonę Annę.

Za ++ Stanisława Wójcika, Matyldę Mazur, męża Leona, syna Ewalda, synową Annę, rodziców, pokrewieństwo.

Za ++ Józefa Malinę, 2 żony, zięcia Kazimierza, wnuka Tomasza.  (Got)

Za ++ Teresę i Ryszarda Merta, rodziców z obu stron, pokrewieństwo: Motykowe, Mertowe.

Za ++ Annę i Teofila Widera, rodziców z obu stron, 3 córki, 3 zięciów, 4 synów, 3 synowe, zmarłych z rodziny.

Za ++ Janinę Skrzypiec, męża Joachima, synów: Andrzeja i Stefana, Kunegundę Zawadzką, dziadków z obu stron.

Za ++ Marię i Jana Gembalczyk, syna Eugeniusza, rodziców, dziadków.

Za ++ Jadwigę Buchalik, męża Reinholda, Marię Witala, męża Józefa.

Za ++ Martę Piątek na pamiątkę urodzin, męża Sylwestra.

Za ++ Konstantego Wiaterka, żonę Annę, córkę Krystynę, zięcia Wilhelma, syna Łukasza,

córkę Anielę Kolarczyk, zięcia Waleriana Wiaterka.

Za + Waleriana Wiaterka z okazji Dnia Ojca.

Za ++ Andrzeja Hyłę, żonę Ewę.

Za ++ Kornelię i Ludwika Langocz, zięcia Czesława.

Za ++ Ludwika Murę, Edwarda Liszkę, Huberta Mispela.

Za ++ Henryka Szymurę, żonę Helenę, Jana Szymurę, Karola Buszka.

Za ++ Danutę Oleś w 14. r. śmierci, Gertrudę i Wincentego Szymura.

Za ++ Józefa Olesia, syna Andrzeja, synowe: Danutę i Urszulę.

Za ++ Tadeusza Kordułę, żonę Marię, rodziców: Gertrudę i Antoniego Korduła, zmarłych z ulicy Rajskiej.

Za ++ Marię i Szczepana Konsek, rodziców: Annę i Emila Mura, Franciszkę i Józefa Konsek, rodzeństwo z obu stron, zmarłych sąsiadów, Hieronima Merta, rodziców: Teresę i Ryszarda.

Za ++ Annę i Emila Mura, rodziców z obu stron, córki: Marię i Różę, 2 zięciów, wnuka Janusza, zmarłych z pokrewieństwa.

Za + Urszulę Buchalik – od sąsiadów z ulicy Jesiennej.

Za ++ Martę i Elżbietę Kula, męża Wincentego.

Za ++ Andrzeja Kudlę w 26. r. śmierci, rodziców Jana i Franciszkę Kudla, Alojzego i Agatę Piekorz, rodzeństwo z obu stron.

Za ++ Bogdana Bacmagę, syna Krzysztofa, Zofię i Alojzego Gruszczyk, syna Stefana, wnuka Michała.

Za + Czesława Śmidowicza w 2. r. śmierci.

Za ++ Jana Śmidowicza, żonę Stanisławę, Zygmunta Błażewicza, żonę Zofię.

Za ++ Dominika Gurgę, babcię Danusię.

Za ++ Józefa i Józefę Zadka, 5 synów, 4 synowe, Bartosza Pawlasa, Magdalenę i Antoniego Pawlas, Sylwię i Jerzego Brząkalik.

Za ++ Małgorzatę Szyndzielorz, męża Romana, rodziców z obu stron, córkę Danielę Wiśniewską, wnuka Łukasza Brożek.

Za ++ Różę i Alojzego Marczyk, rodziców: Annę i Alfreda Marczyk, Otylię i Jana Podleśnych.

Za + Izę Gajda na pamiątkę urodzin.

Za + Brunona Dudę.

Za ++ Bronisława Boda, rodziców z obu stron, zmarłych z pokrewieństwa.

Za ++ Ryszarda Murę, rodziców, brata Henryka, pokrewieństwo.

Za ++ Kazimierza Spytko, żonę Katarzynę, Emila Babilasa, żonę Łucję.

Za ++ Stefana Szymurę, żonę Marię.

Za + Mariana Trzaskalika – od rodzin: Harnasz i Mandrysz zamiast kwiatów.

Za ++ Adelę i Stanisława Szymańskich, z okazji Dnia Matki i Ojca, Marię i Stanisława Kuśka, Hildegardę i Gerarda Winch.

Za ++ Edwarda Klejnota, córkę Joannę – od Heleny Klejnot i córki Danuty zamiast kwiatów.

Sobota, 29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

  7.00 1. Za ++ Edmunda Kaczmarczyka, rodziców.

10.00 1. W intencji rocznika 1946.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 60. rocznicy ślubu Weroniki i Józefa Rojek z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji dzieci z rodzinami.   TD

13.00   Ślub: Karwot Mateusz – Olek Wiktoria.

17.00 1. Za + Krzysztofa Kolarczyka w 1. r. śmierci.

Niedziela, 30 czerwca – 13 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Za ++ Krzysztofa Ciszkowskiego, córkę Anię.

  8.30 1. Za ++ Stanisława Kazimierczaka w 2. r. śmierci, rodziców, teściów.  (Rasz)

10.00 1. Za ++ Halinę i Zbigniewa Flak w r. śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. r. ślubu Ireny i Kazimierza Gluza z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji dzieci z rodzinami.   TD

15.00 1. Za + Franciszkę Motyka w 2. r. śmierci.

20.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 25. rocznicy ślubu Edyty i Marcina z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji całej rodziny.   TD   (Ks. St. Gańczorz)

16 – 23 czerwca  A.D. 2024

Niedziela, 16 czerwca – 11 Niedziela zwykła

  7.00 1. Za ++ Małgorzatę Zimończyk na pamiątkę urodzin, męża Romana w rocznicę śmierci.

  8.30 1. Za ++ Andrzeja Gorola, Janinę Sojka.

10.00 1. Za ++ Pawła Kulę w 30. r. śmierci, syna Wojciecha.

11.30 1. Za ++ Stanisława Cińcio w 14. r. śmierci, rodziców, teściów.

15.00 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Klary Cojg, Anny Bryk,
              Maksymiliana Kula, Franciszka Wawrzyńczyka, Kajetana Ciopały, Laury Pawliczek,
              Hanny Ferens, Pawła Zawidniaka, Liwii Janus, Igora Tlołki, Doroty Bąk, a także za
              roczne dzieci: Alicję Palarz, Mikołaja Pawelę.

20.30 1. Za ++ Jana Markowicza, Anielę Kujawa, Helenę Zahradnik.

Poniedziałek, 17 czerwca – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego

  7.00 1. Za ++ Romana Ciemięgę w rocznicę śmierci, żonę Stefanię, córkę Urszulę.

17.00 1. Za + Zdzisława Sobolewskiego w 1. r. śmierci.

          2. Za ++ Antoninę i Stanisława Machowskich.

Wtorek, 18 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Alfreda Konska, żonę Anielę, wnuczkę Sonię Trybuś, rodziców: Gertrudę i
              Antoniego Konsek, teściów: Leona i Marię Malina o radość życia wiecznego.

17.00 1. Za + Jadwigę Tkocz w 1. r. śmierci.

          2. W intencji Rodzin Szensztackich oraz rodzin przyjmujących Matkę Boską Trzykroć
              Przedziwną.

Środa, 19 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Krzysztofa Pyżalskiego, Piotra Niesporka, rodziców.

17.00 1. Za ++ Małgorzatę, Ernesta i Ryszarda Matuszczyków.

          2. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Barbary Kolaniak z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji całej rodziny.   TD

Czwartek, 20 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Józefa Ostrzołka, 2 żony, 3 synów.

17.00 1. Za ++ Wilhelma i Otylię Matuszczyk.

          2. Za + Henryka Gembalczyka w 13. r. śmierci i na pamiątkę urodzin.

Piątek, 21 czerwca – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

  7.00 1. W intencji Żywego Różańca.

17.00 1. Za ++ Alojzego Zimończyka, zmarłych z rodziny.

Sobota, 22 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Jana Przeliorza, żonę Marię, syna Stefana.

17.00 1. Za + Alojzego Heisig w 1. r. śmierci.

          2. Za + Andrzeja Hyłę w 2. r. śmierci.

Niedziela, 23 czerwca – 12 Niedziela zwykła

  7.00 1. Za ++ Henryka Werbera, synów: Stanisława i Janusza, rodziców.

  8.30 1. Za + Łukasza Dziwoki w 9. r. śmierci.

10.00 1. Za + Anielę Gomółka.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Grażyny Lampert z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 40. rocznicy urodzin Weroniki z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

20.30 1. Za ++ Zofię Mandel, męża Józefa, wnuczkę Barbarę, Franciszkę Mandel, syna
              Józefa, córkę Marię, 2 zięciów, Konstantego Liszkę, żonę Annę, syna Romana.

9 – 16 czerwca  A.D. 2024

Niedziela, 9 czerwca – 10 Niedziela Zwykła – Odpust ku czci NSPJ

  7.00 1. W intencji Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej.

  8.30 1. Za ++ Alojzego Konka, żonę Anielę, rodziców.

10.00 1. Za ++ Bertę i Leona Sobik, Helenę i Alfreda Musiolik.

11.30 1. Msza św. w intencji Parafian.

15.00 1. Za + Ireneusza Sobika w 6. r. śmierci.

20.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 80. rocznicy urodzin Stanisława Piotrowskiego

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze. TD

Poniedziałek, 10 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Edwarda Cnotę w 5. r. śmierci, rodziców: Jadwigę i Wilhelma, Marię Oleś, męża
              Franciszka, 4 synów.

10.00 1. Za starszych i chorych Parafian.

15.00     Msza św. na cmentarzu: Za zmarłych Parafian.

17.00 1. Za ++ w maju: Alfreda Kulę, Henryka Olesia, Marię Wencka, Anielę Sobik,

              Henryka Kanię, Eufemię Mucha, Marię Wencka – od kuzynek: Marii i Ireny,

              oraz od rodziny Benisz zamiast kwiatów.

Wtorek, 11 czerwca – Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

  7.00 1. Za ++ Annę Gawliczek, męża Józefa w rocznicę śmierci i 2 synów.

17.00 1. Za ++ Annę i Antoniego Kuśka.

          2. Za + Szymona Tokarza w 6. r. śmierci.

Środa, 12 czerwca – Wspomnienie bł. Męcz. Józefa Czempiela, Emila Szramka i Tow.

  7.00 1. Za + Urszulę Buchalik – od sąsiadów.

17.00 1. Za + Czesława Wróbla w 1. r. śmierci.

          2. Za ++ Stefana Buchalika, żonę Natalię, 2 córki i zięcia.

Czwartek, 13 czerwca – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy

  7.00 1. Za ++ Antoninę i Stanisława Machowskich.

17.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 18. rocznicy urodzin Darii Liberackiej z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego w dorosłym życiu.

19.00  Nabożeństwo Fatimskie.

           Msza św. w intencji czcicieli MB.  

Piątek, 14 czerwca – Wspomnienie bł. Michała Kozala

  7.00 1. Za + Alojzego Pierchałę.

13.30     Ślub rzymski: Moneta Patryk – Boguszewska Dagmara.

17.00 1. Za ++ Różę i Jana Korduła, Ludwika i Franciszka Budnych, zmarłych z rodzin: Budny  i
              Korduła.

           2. Za + Stefana Kuczerę w rocznicę śmierci.   (Got)

Sobota, 15 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Felicytę i Romana Oleś, ks. Justyna Olesia.

17.00 1. Za ++ Margot i Sylwestra Wita, Czesława Gruszkę, syna Zenona.

          2. Za + Cecylię Łapińską.

Niedziela, 16 czerwca – 11 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Za ++ Małgorzatę Zimończyk na pamiątkę urodzin, męża Romana w rocznicę śmierci.

  8.30 1. Za ++ Andrzeja Gorola, Janinę Sojkę.

10.00 1. Za ++ Pawła Kulę w 30. r. śmierci, syna Wojciecha.

11.30 1. Za ++ Stanisława Cińcio w 14. r. śmierci, rodziców, teściów.

15.00 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Klary Cojg, Anny Bryk,
              Maksymiliana Kuli, Franciszka Wawrzyńczyka, Kajetana Ciopały, Pawła Zawioniak,
              Hannę Ferens, Laurę Pawliczek, a także za roczne dzieci: Alicję Palarz, Mikołaja Pawela.

20.30 1. Za ++ Jana Markowicza, Anielę Kujawa, Helenę Zahradnik.

2 – 9  czerwca A.D. 2024

Niedziela, 2 czerwca – 9 Niedziela zwykła

  7.00 1. Za + Walentego Kaczmarczyka na pamiątkę urodzin.

  8.30 1. Za ++ Natalię Papierok w rocznicę śmierci, męża Andrzeja.

10.00 1. Za ++ Jana Kostera, rodziców, teściów.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Barbary Szulik z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji całej rodziny.   TD

15.00 1. Za + Edwarda Kukułka w 10. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Jana Adamskiego, rodziców, pokrewieństwo: Adamski i Budny.

Poniedziałek, 3 czerwca – Wspomnienie Św. męczenników Karola Lwangi i Tow.

  7.00 1. Za ++ Martę i Alberta Biernackich, rodziców: Waleskę i Teodora Urbanek.

17.00 1. Za + Stanisława Konska w 1. r. śmierci.

          2. Za + Urszulę Buchalik na pamiątkę urodzin.

Wtorek, 4 czerwca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Marię i Antoniego Smołka, syna Andrzeja, Alojzego Kroczek.

17.00 1. Za + Monikę Zatoń w 1. r. śmierci.

          2. Za + Konstantego Fojcika w 2. r. śmierci.

19.30 1. W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania.

Środa, 5 czerwca – Wspomnienie Św. Bonifacego bpa i męcz.

  7.00 1. Za ++ Stefanię Blazy, męża Antoniego, Waleskę i Floriana Gruszka.

17.00 1. Za + Irenę Jarosz w 1. r. śmierci.

          2. Za ++ Jana Kampczyka, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Helenę Fudala, córkę Bernadetę.

Czwartek, 6 czerwca – Dzień powszedni – I czwartek miesiąca

  7.00 1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania i za powołanych.

17.00 1. Za + Genowefę Fojt w 1. r. śmierci.

          2. Za ++ Stefana Karwota, ojca Wiktora, matkę Lidię.

Piątek, 7 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – I piątek miesiąca

  7.00 1. Wynagradzająca NSPJ za wszelkie zniewagi oraz za czcicieli NSPJ.

10.00 1. Za + Elżbietę Mazurek na pamiątkę urodzin.

14.00 1. W intencji dziecka przyjmującego sakrament chrztu św. Magdaleny Duda, jej rodziców i
              chrzestnych. (ks. Arkadiusz Borowski)

15.30 1. Za ++ Alfreda Urbanka, rodziców z obu stron, Jana Marcisza, żonę Marię, syna Gintera.

17.00 1. Za + Władysława Pławeckiego na pamiątkę urodzin.

Sobota, 8 czerwca – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

  7.00 1. Za ++ Marię Szymczak, męża Antoniego.

13.00 Ślub rzymski: Stronczek Michał – Lewandowska Aneta.

17.00 1. Za + Teresę Stefanowicz – Kula w 1. r. śmierci.

          2. Za ++ Alojzego Frelicha, żonę Teresę.

Niedziela, 9 czerwca – 10 Niedziela Zwykła – Odpust parafialny

  7.00 1. W intencji Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej.

  8.30 1. Za ++ Alojzego Konka, żonę Anielę, rodziców.

10.00 1. Za ++ Bertę i Leona Sobik, Helenę i Alfreda Musiolik.

11.30 1. Suma odpustowa: w intencji Parafian.

15.00 1. Za + Ireneusza Sobika w 6. r. śmierci.

20.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 80. rocznicy urodzin Stanisława Piotrowskiego z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze. TD

26 maja – 2 czerwca  A.D. 2024

Niedziela, 26 maja – Uroczystość Najświętszej Trójcy

  7.00 1. Za + Marcina Podolskiego w 30-ty dzień po śmierci – od dziewczyny Renaty.

  8.30 1. Za ++ Lidię i Jerzego Jurczyk, rodziców, wnuczkę Sabinę.

10.00 1. Za + Michała Glodnego w rocznicę śmierci.

11.30 1. Za + Mirosława Legierskiego.

15.00 1. Za ++ Klaudię i Józefa Rozkoszek, rodziców.

20.30 1. Za ++ Adelę Duda w 25. r. śmierci i w 1. r. śmierci córki Kariny.

Poniedziałek, 27 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Józefa Mazura w 50. r. śmierci.

17.00 1. W intencji Apostolatu Maryjnego i apostołek obchodzących urodziny w maju: Marię
              Oślizlok, Weronikę Przeliorz, Różę Strzelecką.

          2. Za + Anielę Łukoszek.

Wtorek, 28 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Emilię i Władysława Martyniak.

17.00 1. Za + Leona Benisza w 8. r. śmierci, dusze w czyśćcu cierpiące.

          2. Za ++ Anielę Pomykoł na pamiątkę urodzin, męża Bolesława, rodziców z obu stron.

Środa, 29 maja – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

  7.00 1. Za ++ Waleskę Zieleźny, syna Justyna, Jana i Marię Wencka, córkę Jolantę, 4. zięciów,
              Ernesta i Gertrudę Matuszczyk.

17.00 1. Za ++ Jerzego Olesia w 4. r. śmierci, rodziców: Elżbietę i Ryszarda, Bronisławę i Emila
              Romańskich.

          2. Za ++ Emilię Kocyba, męża Gerarda, 2 żony.

Czwartek, 30 maja – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

  7.00 1.

  8.30 1. Za Parafian – Procesja.

11.00 1. Po Procesji:

13.00 Ślub rzymski: Mazur Sebastian – Maciączyk Magdalena.

15.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 5. rocznicy ślubu Patrycji i Pawła Dziwoki z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz za + brata Łukasza.

20.30 1. Za + Edwarda Kukułka w 10. r. śmierci. 

Piątek, 31 maja – Święto Nawiedzenia NMP

  7.00 1. Za ++ Helenę Gorzawską, męża Alojzego, synów: Jana i Pawła.

17.00 Msza św. wspólna:

Za ++ Franciszka Kanię, żonę Gertrudę, Józefa Babilasa, żonę Franciszkę.

Za ++ Joannę Dziwoki, Józefa Kanię, Romana Kanię, żonę Anielę.

Za ++ Helenę i Józefa Figas, Gertrudę i Zygfryda Zając, Zbigniewa Pastuszka, Roberta Zająca, Karola Czogalika, Bernarda Drzężlę, Huberta Bańczyka, Marię Dłucik, 3 mężów, 2 zięciów, zmarłych z rodzin: Lisiak i Łaszczewski.

Za ++ Halinę Sobik, męża Faustyna.

Za ++ Rudolfa Bednorza w 31. r. śmierci, żonę Helenę na pamiątkę urodzin.

Za ++ Martę i Elżbietę Kula, męża Wincentego, Zofię Przeliorz, 2 mężów.

Za ++ Stefana Malinowskiego, żonę Leokadię.

Za ++ Antoniego Baranioka, rodziców z obu stron, zięcia Czesława Szymurę.

Za ++ Henryka i Zofię Sobik, Gertrudę i Teodora Emrych.

Za ++ Henryka Wiśniewskiego, rodziców.

Za + Bronisława Papieroka na pamiątkę urodzin.

Za + Annę Berger z okazji Dnia Matki.

Za ++ Marię Mroczek, męża Jerzego.

Za ++ Leona Macionczyka na pamiątkę urodzin, żonę Bronisławę, Maksymiliana Kostorz, rodziców z obu stron.

Za ++ Waleskę Kuczera, męża Alberta, synową Halinę.

Za ++ Alojzego Buchalika, Helenę i Józefa Dyrda.

Za ++ Dorotę Adamczyk w r. śmierci, Teresę i Zbigniewa Smok.

Za ++ Pawła Adamczyka, żonę Bronisławę.

Za ++ Romana Moćko, 2 żony, 3 synów, Różę i Czesława Kremiec, Józefa i Reginę Skorupa.

Za ++ Anielę Macionczyk, Otylię Górecką z okazji Dnia Matki.

Za + Jana Śmiatek w rocznicę śmierci.

Za ++ Sylwestra Kołatka w 20 r. śmierci, żonę Anielę, rodziców: Marię i Pawła Kołatek, Martę i Edwarda Sobik, syna Józefa.

Za ++ Wilhelma Kuczerę, żonę Helenę, córki: Różę i Annę, syna Jana, rodziców.

Za ++ Stanisława Sokołowskiego, żonę Jadwigę, córki: Danielę i Helenę, rodziców.

Za ++ Zofię Sobik, męża Brunona, rodziców z obu stron, Faustyna Sobika, żonę Halinę, dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Gertrudę Wuzik, męża Eugeniusza w r. śmierci.

Za ++ Wandę Sobik w 4. r. śmierci, męża Alojzego, rodziców.

Za ++ Daniela Janusa, żonę Różę, synową Krystynę, Eugenię Rojek.

Za + Gerarda Kuśkę w 10. r. śmierci.

Za ++ Antoniego Piechę w r. śmierci, żonę Franciszkę, syna Serafina, córkę Helenę, męża Hieronima, Gertrudę Piecha, syna Ludwika, synową Anielę, rodziców: Eufemię i Filipa Sobik, Helenę Sobik, Łucję Adamczyk z okazji Dnia Matki.

Za ++ Anielę i Józefa Konsek.

Za ++ Amalię i Oskara Stajer, rodziców.

Za ++ Helenę i Franciszka Sieroń, dziadków z obu stron.

Za ++ Elfrydę i Wiktora Podleśnych, siostry: Krystynę i Pelagię.

Za ++ Martę Weinoch, męża Augustyna, wnuczkę Marzenę Skiba, dziadków z obu stron.

Za ++ Annę i Alojzego Musioł, syna Jerzego, Jadwigę i Franciszka Cyrulik, córkę Alinę, 3 zięciów.

Za ++ Stefana Adamowicza w 10. r. śmierci, rodziców, rodzeństwo, pokrewieństwo.

Za ++ Zenona Pałkę w 10. r. śmierci, syna Janusza, żonę Barbarę, syna Kamila.

Za ++ Szymona Tokarza na pamiątkę urodzin.

Za ++ Jerzego Kaczmarczyka, syna Grzegorza.

Za + Matthiasa Błażewicza.

Za ++ Konstantego i Elżbietę Kornas, synów: Bernarda i Herberta, pokrewieństwo: Kornasowe, Balcerowe, Błażewiczowe.

Za ++ Jana i Weronikę Cyran, brata Ludwika, synów: Stanisława i Władysława, córkę Bronisławę.

Za ++ Teresę Szulik – od siostry Łucji z rodziną, rodziców i teściów, męża Szczepana.

Za ++ Martę Przeliorz, męża Walentego, syna Pawła, rodziców z obu stron.

Za ++ Henryka Szymurę, żonę Helenę, Jana Szymura, Karola Buszka.

Za ++ Felicytę i Waltera Kafka, rodziców z obu stron.  (Got)

Za ++ Stanisława Doradę, Pawła Doradę, Franciszka Doradę.

Za ++ Henryka Malinę, Walentego Malinę, Matyldę Malina.

Za ++ Franciszka Jurczyka, żonę Zofię, córkę Stefanię, rodziców z obu stron.

Za ++ Edmunda Goły, żonę Różę, wnuka Marcina, rodziców.

Za + Weronikę Zimończyk w 2. r. śmierci.

Za ++ Stefana Ciszewskiego, syna Adama, rodziców: Annę i Stanisława, Jana i Reginę Goczoł.

Za + Czesława Śmidowicza.

Za ++ Jan Śmidowicz, żona Stanisława, Zygmunt Błażewicz, żona Zofia.

Za ++ Łukasza Borowiaka w 1. r. śmierci, Czesława Kasprowicza na pamiątkę urodzin.

Za ++ Bertę i Ernesta Kulę, syna Edwarda

Sobota, 1 czerwca – Wspomnienie św. Justyna – I sobota miesiąca

  7.00 1. Za ++ Felicytę i Romana Olesia, Stanisławę i Jana Kukułka, Małgorzatę Kula.

17.00 1. Za + Bogdana Sałaja w 1. r. śmierci.

          2. Za + Anielę Zimończyk w 1. r. śmierci.

Niedziela, 2 czerwca – 9 Niedziela Zwykła

  7.00 1. Za + Walentego Kaczmarczyka na pamiątkę urodzin.

  8.30 1. Za ++ Natalię Papierok w rocznicę śmierci, męża Andrzeja.

10.00 1. Za ++ Jana Kostera, rodziców, teściów.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Barbary Szulik z podziękowaniem za  
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze, oraz w intencji całej rodziny.   TD

15.00 1. Za + Edwarda Kukułka w 10. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Jana Adamskiego, rodziców, pokrewieństwo: Adamski i Budny.

19 – 26 maja  A.D. 2024

Niedziela, 19 maja – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  7.00 1. Za + Lidię Lubszczyk, rodziców.

  8.30 1. Za + Andrzeja Gorola.

10.00 1. Za ++ Franciszka Zdziarskiego, żonę Jadwigę, córkę Barbarę, Edwarda Kulę, żonę

              Martę, syna Leszka.

11.30 1. I Komunia Święta – SP 36 Boguszowice.

15.00 1. W intencji rocznych dzieci: Zofii Benisz, Miłosza Pawliczka.

20.30 1. Za ++ Jana Karwota w rocznicę śmierci, żonę Hilarię.

Poniedziałek, 20 maja – Święto NMP, Matki Kościoła

  7.00 1. Za ++ Jadwigę Groborz, córkę Krystynę, Jana i Wandę Sobik, wnuka Radosława.

10.00 1. Za + Marię Sadanowicz na pamiątkę urodzin.

15.30 1. Za + Alojzego Oślizlok w 11. r. śmierci.

17.00 1. Za ++ Anielę i Eryka Korduła, Marię i Henryka Szadziul.

Wtorek, 21 maja – Wspomnienie św. Jana Nepomucena

  7.00 1. Za + Marię Kaletka w rocznicę śmierci.

17.00 1. Za ++ Łucję i Jerzego Kula.

          2. Za ++ Jerzego Wawocznego, rodziców: Gerarda i Marię.

Środa, 22 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Edwarda Skałbania, żonę Reginę, Piotra Niesporka, Krzysztofa Pyżalskiego,

              Marię i Mariana Pyżalskich.

17.00 1. Za + Agnieszkę Piontek na pamiątkę urodzin.

          2. Za + Stefana Pierchałę.

Czwartek, 23 maja – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

  7.00 1. Za + Anielę Kuczera w 3. r. śmierci.

17.00 1. Za ++ Stanisławę i Leona Broda.

          2. Za ++ Gertrudę i Feliksa Hyła, rodziców.

Piątek, 24 maja – Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

  7.00 1. Za + Halinę Kuczera – od córki Joanny.

17.00 1. Za ++ Ryszarda Olesia, żonę Elżbietę, synów: Jerzego i Józefa.

          2. Za ++ Martę Sobik, Męża Wilhelma, zmarłych z rodzin: Kaczmarczyk i Tatarczyk.

Sobota, 25 maja – Dzień powszedni

  7.00 1.

12.00 Ślub rzymski: Wróbel Marek – Sobiecka Julia.

17.00 1. Za + Małgorzatę Kula na pamiątkę urodzin.

          2. Za ++ Izydora Chruszcza w 14. r. śmierci, żonę Monikę, syna Stanisława, zięcia Jana.

Niedziela, 26 maja – Uroczystość Najświętszej Trójcy

  7.00 1. Za + Marcina Podolskiego w 30. dzień po śmierci – od dziewczyny Renaty.

  8.30 1. Za ++ Lidię i Jerzego Jurczyk, rodziców, wnuczkę Sabinę.

10.00 1. Za + Michała Glodnego w rocznicę śmierci.

11.30 1. Za + Mirosława Legierskiego.

15.00 1. Za ++ Klaudię i Józefa Rozkoszek, rodziców.

20.30 1. Za ++ Adelę Duda w 25. r. śmierci i w 1. r. śmierci córki Kariny.

12 – 19 maja  A.D. 2024

Niedziela, 12 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  7.00 1. Za + Serafina Brząkalika        

  8.30 1. Za ++ Jadwigę i Stefana Brzęczek.               

10.00 1. Z okazji 50 rocznicy I Komunii Św., w intencji rodziców, katechetów i nauczycieli.

11.30 1. I Komunia Święta –  SP 16  Boguszowice.

15.00 1. Za ++  Alojzego Szwedę w 3. r. śmierci, Natalię Szweda na pamiątkę urodzin.        

20.30 1. Za + Tadeusza Krawczyka w 2. r. śmierci.

Poniedziałek, 13 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Elżbietę Oleś w 7. r. śmierci.

12.00 1. Dziękczynna za dar I Komunii świętej.      

17.00 1. Za ++ w kwietniu: Stefana Piechotę, Urszulę Buchalik, Edwarda Klejnota, Sławomira Pawelca,
              Annę Tarnawską, Annę Kula, Zbigniewa Motykę, Annę Wandel, Łukasza Hajduczka, Annę
              Tarnawską – od Stefanii, Darii i Ilony z Brennej.

19.00 Nabożeństwo Fatimskie.

          1. Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej w intencji czcicieli MB.

Wtorek, 14 maja – Święto Św. Macieja Apostoła

  7.00 1. Za ++ Zofię Szier, męża Wiktora, córkę Krystynę, męża Maksymiliana, wnuka Krzysztofa,
              zięcia Emila.

17.00 1. Za + Antoniego Gembalczyka.

          2. Za + Franciszka Kordułę w 12 r. śmierci.

Środa, 15 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Bogusława Frejlicha w 3. r. śmierci, zmarłych z rodziny.

17.00 1. Za ++ Marię i Eryka Zimończyk w rocznice śmierci.

          2. Za + Stanisława Kolaniaka na pamiątkę urodzin i imienin.

Czwartek, 16 maja – Święto Św. Andrzeja Boboli

    7.00 1. Za + Eugeniusza Sodzawicznego.

            2. Za + Andrzeja Szopę.

  17.00 1. Za ++ Helgę Zaklikiewicz, Gertrudę Ciastek, Ewę Smołka.

Piątek, 17 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. W intencji Żywego Różańca.

17.00 1. Za + Leona Zimonczyka.

          2. Za + Serafina Szymurę w 17. r. śmierci.

Sobota, 18 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Gertrudę Oleś, męża Franciszka, zięcia Jana, braci Erwina i Eryka.

17.00 1. W intencji Rodzin Szensztackich oraz rodzin przyjmujących Matkę Boską Trzykroć Przedziwną.

          2. Za ++ Elżbietę Musioł, męża Edwarda.

Niedziela, 19 maja – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  7.00 1. Za + Lidię Lubszczyk, rodziców.

  8.30 1. Za + Andrzeja Gorola.

10.00 1. Za ++ Franciszka Zdziarskiego, żonę Jadwigę, córkę Barbarę, Edwarda Kulę, żonę Martę, syna
              Leszka.

11.30 1. I Komunia Święta – SP 36 Boguszowice.

15.00 1. W intencji rocznych dzieci: Zofię Benisz, Miłosza Pawliczka.

20.30 1. Za ++ Jana Karwota w rocznicę śmierci, żonę Hilarię.

5 – 12 maja  A.D. 2024

Niedziela, 5 maja – 6 Niedziela Wielkanocy

  7.00 1. Za ++ Emila Gembalczyka w 5. r. śmierci, żonę Magdalenę na pamiątkę urodzin.

  8.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 46. rocznicy urodzin Andrzeja Szafrana z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze. 

10.00 1. Wczesna Komunia Święta.

11.30 1. I Komunia Święta –  SP Gotartowice.

15.00 1. Za ++ Pawła Szymurę w 3. r. śmierci i na pamiątkę urodzin, rodziców: Franciszka
              i Karolinę.   (Got)

20.30 1. Za ++ Pawła Sobika w 11. r. śmierci, rodziców.

Poniedziałek, 6 maja – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

  7.00 1. Za ++ Albinę Tarabura, męża Hermana, Jana Macionczyka, syna Czesława, żonę Marię.

13.30 1. Msza dziękczynna za dar Wczesnej i I Komunii św.

17.00 1. Za + Marię Mroczek w 1. r. śmierci.

          2. Za + Maciusia Markiefka w 10. r. śmierci.

Wtorek, 7 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Romana Benisza, żonę Dorotę.

17.00 1. Za + Krystynę Kuczera na pamiątkę urodzin.   (Got)

          2. Za + Henryka Kulę.

Środa, 8 maja – Uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz.

  7.00 1. Za + Gertrudę Hyła w rocznicę śmierci.

17.00 1. Za + Różę Sobik w 1. r. śmierci.

          2. Za + Stanisława Kubiaka na pamiątkę imienin.

Czwartek, 9 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Matyldę Juraszczyk, męża Alfreda, synów: Henryka i Jerzego, Synową Janinę.

17.00 1. Za ++ Marię i Józefa Maciończyk, 2 zięciów.

          2. Za ++ Alojzego i Helenę Zniszczoł, syna Romana.

Piątek, 10 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Edwarda Karwota, żonę Franciszkę, rodziców z obu stron.

17.00 1. Za rocznik święceń kapłańskich 2003.

          2. Za ++ Marię Pierchała, rodziców: Hermana i Gertrudę Niemczyk, siostrę Annę.

Sobota, 11 maja – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Edwarda Betkę, żonę Martę.

15.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Iwony Drąszczyk z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.  TD      (Ks. Jakub Dąbrowski)

17.00 1. Za + Eleonorę Gembalczyk w 10. r. śmierci.

          2. Za ++ Erwina Mokrego, Ryszarda Nikela.

Niedziela, 12 maja – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  7.00 1. Za + Serafina Brząkalika.

  8.30 1. Za ++ Jadwigę i Stefana Brzęczek.

10.00 1. Z okazji 50. rocznicy przystąpienia do I Komunii Św., oraz w intencji rodziców,
              katechetów i nauczycieli.

11.30 1. I Komunia Święta – SP 16 Boguszowice.

15.00 1. Za ++ Alojzego Szweda w 3. r. śmierci, Natalię Szweda na pamiątkę urodzin.

20.30 1. Za + Tadeusza Krawczyka w 2. r. śmierci.

28 kwietnia – 5 maja  A.D. 2024

Niedziela, 28 kwietnia – 5 Niedziela Wielkanocy

  7.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Marioli Kuczera z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

  8.30 1. Za + Eugenię Rojek w 10. r. śmierci.

10.00 1. Za + Mirosława Wawocznego na pamiątkę urodzin.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 40. rocznicy ślubu Ewy i Jana Glinieckich z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz z okazji 60. rocznicy urodzin Ewy.   TD

15.00 1. Za + Marka Mikołajczaka w 1. r. śmierci, zmarłych z rodziny.

20.30 1. Za ++ Bronisławę i Jana Wiechoczek.

Poniedziałek, 29 kwietnia – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej

  7.00 1. Za + Urszulę Buchalik – od rodziny ojca chrzestnego.

17.00 1. Za ++ Bolesława Pomykoła w 11. r. śmierci, żonę Anielę, rodziców z obu stron.

          2. Za ++ Hildegardę Gruszka, męża Eryka.

Wtorek, 30 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Teresę i Hieronima Dziwoki, rodziców.

17.00 1. Za ++ Stanisława Stajera, żonę Zigrid w rocznicę śmierci.

          2. Za ++ Rozalię i Franciszka Szweda.

Środa, 1 maja – Święto św. Józefa, rzemieślnika

  7.00 1. Za ++ Annę Gąsior, męża Zygfryda, syna Adama.

17.00 1. Za ++ Marię Sojka, Marię Gorol.

          2. Za ++ Antoniego i Gertrudę Korduła, Anielę i Bronisława Zawionka.

Czwartek, 2 maja – Wspomnienie św. Atanazego – I czwartek miesiąca

  7.00 1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania i za powołanych.

17.00 1. Za ++ Różę i Jana Korduła, Marię i Reinholda Pietruszka, córkę Stefanię Klimosz.

          2. Za ++ Jadwigę i Romana Muras, rodziców.

Piątek, 3 maja – Uroczystość NMP, Królowej Polski – I piątek miesiąca

  7.00  1. Wynagradzająca NSPJ za wszelkie zniewagi oraz za czcicieli NSPJ.

10.00  1. Msza św. za Ojczyznę.

17.00  1. Za + Małgorzatę Rduch w 5. r. śmierci.

Sobota, 4 maja – Wspomnienie św. Floriana – I sobota miesiąca

  7.00  1. Za + Marię Michalską na pamiątkę urodzin.

12.00   Ślub: Koziołek Klaudia – Górski Adam.

14.00  1. Do Opatrzności Bożej z okazji 30. rocznicy ślubu Joanny i Adama Pogorzałek z
               podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz z okazji 50. rocznicy urodzin Joanny 
               oraz z okazji 5. rocznicy ślubu córki Karoliny z mężem Michałem.   TD

15.30  1. Msza św. w intencji Strażaków z OSP – Boguszowice i Gotartowice żywych i zmarłych.

17.00  1. Za + Henryka Bębeńskiego w 1. r. śmierci.

           2. Za + Benedykta Cybulskiego w 9. r. śmierci i na pamiątkę urodzin.

Niedziela, 5 maja – 6 Niedziela Wielkanocy

  7.00 1. Za ++ Emila Gembalczyka w 5.r. śmierci, żonę Magdalenę na pamiątkę urodzin.

  8.30 1.  Do Opatrzności Bożej z okazji 46. rocznicy urodzin Andrzeja Szafrana z podziękowaniem za
               otrzymane łaski z prośbą o dalsze. 

10.00 1. Wczesna Komunia Święta.

11.30 1. I Komunia Święta – SP Gotartowice.

15.00 1. Za ++ Pawła Szymurę w 3. r. śmierci i na pamiątkę urodzin, rodziców: Franciszka i Karolinę.  
                                                                                                                                                           (Got)

20.30 1. Za ++ Pawła Sobika w 11. r. śmierci, rodziców.

21 –  28 kwietnia  A.D. 2024

Niedziela, 21 kwietnia – 4 Niedziela Wielkanocy – Dobrego Pasterza

  7.00 1. Za ++ Dorotę Jurczyk, męża Walentego, syna Mariana, Anastazję i Rudolfa Klugier.

  8.30 1. Za ++ Helenę Musiolik w 10. r. śmierci, męża Alfreda, córkę Stefanię.

10.00 1. Za + Bernarda Benisza.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 80. rocznicy urodzin Elfrydy Pośpiech z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.   TD

15.00 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Malwiny Szostak i Antoniego Bojko,
              a także za roczne dzieci: Julię Janas, Liwię Łuczak, Norberta Roszyka.

20.30 1. Za ++ Lidię Karwot, męża Wiktora, syna Stefana.

Poniedziałek, 22 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Waleskę i Emila Dziewior.

17.00 1. Za ++ Teresę Pustołka, męża Józefa, Jana Pustołka, żonę Annę, Martę Błanik, męża Alojzego.

          2. Za ++ Elżbietę Zimonczyk, męża Antoniego, syna Stanisława, rodziców.

Wtorek, 23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika

  7.00 1. Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli i św. Wojciecha w intencji Ojczyzny o dary Ducha
              Świętego dla Polaków.

17.00 1. Za + Henryka Piechotę w 1. r. śmierci.

          2. Za ++ Stanisławę i Józefa Dyduch, synowych: Eugenii i Teresy.

Środa, 24 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Gertrudę Matuszczyk na pamiątkę urodzin.

17.00 1. Za ++ Franciszka Hulina w 3. r. śmierci, syna Jacka, rodziców: Pawła i Marię Hulin, teściów:
              Stanisława i Janinę Lasek.

          2. Za ++ Stanisława Kempczyńskiego w 20. r. śmierci, Wiesława Dolnego na pamiątkę urodzin.

Czwartek, 25 kwietnia – Święto św. Marka Ewangelisty

  7.00 1. Za + Marka Augustyna – od kolegów z firmy „SADIKU”.

17.00 1. Za + Wandę Gembalczyk na pamiątkę urodzin.

          2. Za ++ Karola Kusia, żonę Emilię, syna Edwarda.

Piątek, 26 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Annę Zawiślak – od sąsiadów z ul. Jastrzębskiej 9.

          2. Z okazji 95. rocznicy urodzin  Franciszka Rubina z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
              o dalsze.

14.00 Ślub rzymski: Paulina i Mateusz Kokoszek.
          Chrzest: Franciszek Kokoszek, Beniamin Kokoszek.

17.00 1. Msza wspólna:

Za ++ Alfreda Dziwoki na pamiątkę urodzin, synową Joannę.

Za ++ Helenę i Józefa Figas, Gertrudę i Zygfryda Zając, Zbigniewa Pastuszka, Roberta Zająca, Karola Czogalika, Bernarda Drzęźlę, Huberta Bańczyka, Marię Dłucik, 3 mężów, 2 zięciów, z rodzin: Lisiak i Łaszczewski.

Za ++ Anastazję Sobik, męża Franciszka, syna Huberta, Marię Szymura, męża Stefana.

Za + Stanisława Kazimierczaka na pamiątkę urodzin.

Za ++ Józefa Gorzyńskiego w 11. r.śmierci, syna Adama.

Za ++ Marię Mroczek, syna Jerzego.

Za + Edwarda Rojka w 18. r. śmierci (Got)

Za ++ Marię i Konrada Winkler, Genowefę i Stanisława Wądołowskich, syna Jerzego.

Za ++ Bronisławę Macionczyk na pamiątkę urodzin, męża Leona, brata Maksymiliana, rodziców z obu stron.

Za ++ Waleskę Kuczera, męża Alberta, synową Halinę.

Za ++ Bernadetę Nowak, Marię i Maksymiliana Nowak.

Za ++ Damiana Kulę w 5. r. śmierci, ojca Alojzego, brata Henryka.

Za ++ Ewalda Buchalika, żonę Martę.

Za ++ Eugenię Kłapczyk, męża Bertolda, synów: Janusza i Bronisława, Anielę i Maksymiliana Toszek.

Za + Antoniego Gawliczka na pamiątkę urodzin.

Za ++ Leona Witę, żonę Kornelię, rodziców z obu stron.

Za ++ Elfrydę Przeliorz, męża Eryka, rodziców z obu stron, Alojzego Skorupę, żonę Brunhildę, rodziców z obu stron.

Za + Józefa Wawrzyńczyka na pamiątkę urodzin.

Za ++ Wincentego Szczypkę, rodziców, Martę Przeliorz, męża Walentego, syna Pawła, Zofię i Jana Szczypka, synową Ewę.

Za + Marię Szymura w 14. r. śmierci.

Za ++ Stefana Hajduka, córkę Karinę, rodziców Emę i Floriana Klimek, Waleskę i Roberta Dziwoki, Romualda Szeligę, z pokrewieństwa, sąsiadów.

Za ++ Bronisława Jakubczyka, Alojzego Joszko, żonę Helenę, syna Kazimierza, dziadków.

Za ++ Józefa Partyńskiego, rodziców Anielę i Stanisława Partyńskich, Augustyna Rojka, żonę Albinę.

Za ++ Stanisława Juraszczyka, brata Józefa, siostrę Natalię, rodziców Agnieszkę i Sylwestra Juraszczyk, Krystynę i Franciszka Płaczek.

Za ++ Wincentego Ciućka, Wilhelma i Zofię Zimończyk, syna Edwarda, synową Irenę, syna Mieczysława, zięcia Józefa, Antoniego, Józefa Ciućka, 2 żony, Gerarda, Leona i Łucję, synowe, ++ z rodziny.  (Got)

Za ++ Kazimierza Świtoń, rodziców: Leona i Władysławę, Emila Zimończyka, 2 żony.

Za ++ Jana Gorausa, żonę Bertę, synową Różę, zięcia Lucjana.

Za ++ Józefa Witalę, żonę Marię, Zofię i Brunona Sobik, dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Jana Tadrę w 3. r. śmierci.

Za ++ Czesława Sobika, rodziców: Emila i Anastazję.

Za ++ Anielę Konka, męża Alojzego, rodziców.

Za ++ Mirosława Brzenczka, rodziców: Pawła i Leokadię, siostrę Barbarę.

Za ++ Klementynę Joszko w 4. r. śmierci, męża Andrzeja, syna Pawła.

Za + Martę Kowalczyk w 23. r. śmierci.

Za ++ Amalię i Oskara Stajer, rodziców.

Za + Dorotę Fieroch w 1. r. śmierci.

Za ++ Elżbietę Tarnawską, 2 mężów, Józefa Naczyńskiego, córkę Mirellę.

Za ++ Sylwestra Piątka, żonę Martę.

Za + Kazimierza Kozika.

Za + Annę Karwot na pamiątkę urodzin.

Za ++ Franciszkę i Annę Szymura, męża Józefa. (Got)

Za ++ Bertę i Stanisława Knapek, 2 córki: Helenę i Anielę, 3 zięciów, wnuka Pawła, z rodziny: Knapek i Mura.

Za ++ Antoniego i Jadwigę Filipowskich, syna Eugeniusza, z pokrewieństwa: Szewczyk, Filipowski, Kucharczyk, Marka Adamczyka, ojca Pawła, Gabrielę i Alojzego Dziuba.

Za ++ Henryka Szymurę, żonę Helenę, Jana Szymurę, Karola Buszkę.

Za ++ Huberta Tudzieża, rodziców.

Za ++ Martę i Ryszarda Oczadłych, 2 córki, syna, Monikę Kulik.

Za ++ Martę Konsek, męża Wilhelma, syna Ryszarda.

Za ++ Stanisława Mortkę, Annę i Alojzego Marcol, Franciszkę i Romana Polk.

Za ++ Franciszka i Leopoldynę Sojka, rodziców, rodzeństwo, Kazimierza Pierchałę, brata, 2 bratowe.

Sobota, 27 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 55. rocznicy ślubu Reginy i Józefa Janickich z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.   TD

17.00 1. W intencji Apostolatu Maryjnego i apostołek obchodzących urodziny w kwietniu: Eugenię
              Juraszczyk, Helenę Rączka, Irenę Zając, Kornelię Zniszczoł, Grażynę Majchrzak.

          2. Za + Gertrudę Błaszczyk na pamiątkę urodzin.

Niedziela, 28 kwietnia – 5 Niedziela Wielkanocy

  7.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Marioli Kuczera z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

  8.30 1. Za + Eugenię Rojek w 10. r. śmierci.

10.00 1. Za + Mirosława Wawocznego na pamiątkę urodzin.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 40. rocznicy ślubu Ewy i Jana Glinieckich z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz z okazji 60. rocznicy urodzin Ewy.   TD

15.00 1. Za + Marka Mikołajczaka w 1. r. śmierci, zmarłych z rodziny.

20.30 1. Za ++ Bronisławę i Jana Wiechoczek.

14 – 21 kwietnia  A.D. 2024

Niedziela, 14 kwietnia – 3 Niedziela Wielkanocy

  7.00 1. Za ++ Jana Tulec, żonę Marię, syna Romana, Łucję i Bolesława Dronszczyka, córkę Anielę, syna
              Leona.

  8.30 1. Za + Władysława Kuczerę.

10.00 1. Za + Reinholda Zimończyka w 1. r. śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 90. rocznicy urodzin Wincentego Korduły z podziękowaniem za 
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze, oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.   TD

13.00 1.Do Opatrzności Bożej z okazji 50.rocznicy ślubu Janiny i Eugeniusza Macionczyk z
             podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, oraz w intencji córek z rodzinami.  TD  
                                                                                                                              (Ks. Jakub Dąbrowski)

15.00 1. Za + Martę Zniszczoł w 13. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Salomeę i Eryka Konsek.   (Bog)

Poniedziałek, 15 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Łucję Zielonka w 17. r. śmierci, męża Józefa.   (Got)

17.00 1. Za ++ Irenę Smołka, męża Franciszka.

          2. Za + Kazimierza Kaczana w rocznicę śmierci.

Wtorek, 16 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Alfredę i Józefa Kruszyńskich.

17.00 1. Za ++ Emila Mandela, 2 żony, córkę Irenę.

          2. Za ++ Matyldę Sobik, męża Emila, Jana Konska.

Środa, 17 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Bronisławę i Emila Król, córkę Urszulę, synową Teresę.

17.00 1. Za ++ Florentynę Hajnisz, męża Józefa, dziadków.

          2. Za + Teresę Zimonczyk.

Czwartek, 18 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Mirelę Tulik w 3. r. śmierci.

17.00 1. W intencji Rodzin Szensztackich oraz rodzin przyjmujących Matkę Boską Trzykroć Przedziwną.

          2. Za ++ Paulinę i Alojzego Gorol.

Piątek, 19 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. W intencji członków Żywego Różańca.

17.00 1. Za + Stanisława Kolaniaka w 2. r. śmierci.

          2. Za + Mariannę Torebko na pamiątkę urodzin.

Sobota, 20 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Edwarda i Marię Pawlik.

17.00 1. Za + Zenona Gamonia na pamiątkę urodzin.

          2. Za ++ Edwarda Gąsiora, rodziców, teściów, Antoniego i Wandę Gembalczyk.

Niedziela, 21 kwietnia – 4 Niedziela Wielkanocy – Dobrego Pasterza

  7.00 1. Za ++ Dorotę Jurczyk, męża Walentego, syna Mariana, Anastazję i Rudolfa Klugier.

  8.30 1. Za ++ Helenę Musiolik w 10. r. śmierci, męża Alfreda, córkę Stefanię.

10.00 1. Za + Bernarda Benisza.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 80. rocznicy urodzin Elfrydy Pośpiech z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.   TD

15.00 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Malwiny Szostek, Antoniego Bojko, 
              a także za roczne dzieci: Julię Janas, Lidię Łuczak, Norberta Roszyk.

20.30 1. Za ++ Lidię Karwot, męża Wiktora, syna Stefana.

7 – 14 kwietnia  A.D. 2024

Niedziela, 7 kwietnia – 2 Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego

  7.00 1. Za ++ Różę i Franciszka Motyka, syna Krystiana.

  8.30 1. Za ++ Czesława Dombek, Marię Nikel.

10.00 1. Za ++ Bolesława i Małgorzatę Sobik.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy ślubu Janiny i Jana Zniszczoł z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji całej rodziny.   TD

15.00 1. Za ++ Bertę Sobik, męża Leona, syna Alojzego, żonę Janinę.

20.30 1. Za ++ Eryka Lubszczyka na pamiątkę urodzin i w 7. r. śmierci, żonę Bronisławę.

Poniedziałek, 8 kwietnia – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

  7.00 1. Za ++ Rozalię i Pawła Gembalczyk.

17.00 1. Za ++ w miesiącu marcu: Krystynę Mrowiec – od Rodzin Szensztackich, Norberta Benisza, Marię
              Gorol, Marka Augustyna, Norberta Benisza – od sąsiadów z ulic: Ziołowej i Buchalików.

          2. Za ++ Helenę Zimończyk, męża Antoniego.

Wtorek, 9 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Reginę Mura, męża Franciszka, córkę Dorotę, syna Andrzeja, Marię i Piotra Rojek.

17.00 1. Za ++ Henryka Zaika, rodziców, siostry, teściów, 3 synów, Elżbietę Leśnik, Pawła Rojek.

          2. Za + Genowefę Sobik.

Środa, 10 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Zofię Oślizlok w 25. r. śmierci, męża Hermana w 50. r. śmierci.

17.00 1. Za ++ Jerzego Kusza w 1. r. śmierci, Gertrudę Hartman, męża Romana.

          2. Za + Feliksa Witczaka w rocznicę śmierci.

Czwartek, 11 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Feliksa i Beatę Potrawa, Jana i Marię Syrek, Władysława i Janinę Swałtyk, Ryszarda
              Szymańskiego, Mateusz Bednarczyka.

17.00 1. Za ++ Natalię Papierok na pamiątkę urodzin, męża Andrzeja.

          2. Za + Józefa Sobika w 3. r. śmierci.

Piątek, 12 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Helenę Kuczera, męża Eryka, córkę Małgorzatę, Jadwigę Paszek, męża Pawła, syna Józefa.

17.00 1. Za + Jerzego Olesia na pamiątkę urodzin.

          2. Za ++ Annę Woryna, męża Erwina.

Sobota, 13 kwietnia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Eufrozynę i Leona Pawela, syna Jana, wnuka Adama na pamiątkę urodzin.

13.00 1. Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej z okazji 70.
              rocznicy urodzin Mariana Kruszyńskiego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o
              dalsze oraz w intencji dzieci z rodzinami.   TD

17.00 1. Za + Teresę Kiełkowską.

          2. Za + Helenę Motyka w 9. r. śmierci.   

Niedziela, 14 kwietnia – 3 Niedziela Wielkanocy

  7.00 1. Za ++ Jana Tulec, żonę Marię, syna Romana, Łucję i Bolesława Dronszczyk, córkę Anielę,
              syna Leona.

  8.30 1. Za + Władysława Kuczerę.

10.00 1. Za + Reinholda Zimończyka w 1. r. śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 90. rocznicy urodzin Wincentego Korduły z podziękowaniem za   
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

13.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50.r ślubu Janiny i Eugeniusza Macionczyk z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, oraz w intencji córek z rodzinami.   TD                                                                                                                                  (ks. Jakub Dąbrowski)

15.00 1. Za + Martę Zniszczoł w 13. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Salomeę i Eryka Konsek.   (Bog)

31 marca – 7 kwietnia  A.D. 2024

Niedziela, 31 marca – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  7.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Mariusza Buchty 

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

  8.30 1. Za ++ Jana Masłowskiego, Mieczysława Gorleja.

10.00 1. Za + Romana Leipelta w 3. r. śmierci.

11.30 1. Za ++ Annę i Ryszarda Wałach.

14.30 Nieszpory Świąteczne

15.00 1. Za + Stanisława Drąszczyka w 2. r. śmierci.

Poniedziałek, 1 kwietnia – Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy

  7.00 1.

  8.30 1. Za + Czesława Mura.

10.00 1. Za ++ Marię Zimnol, syna Grzegorza.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 85. rocznicy urodzin Konrada Weisa z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji dzieci i wnuków z rodzinami.   TD

15.00 1. Za + Stanisława Sobika.

Wtorek, 2 kwietnia – Wtorek w Oktawie Wielkanocy

  7.00 1.

17.00 1. Za ++ Eleonorę Dziwoki w 14. r. śmierci, męża Alojzego, 3 synów.

          2. Za + Bronisławę Tkocz.

Środa, 3 kwietnia – Środa w Oktawie Wielkanocy

  7.00 1. Za + Jana Turka – od sąsiadów.

17.00 1. Za + Czesława Kroczka w rocznicę śmierci.

          2. Za + Sylwestra Pielorza.

Czwartek, 4 kwietnia – Czwartek w Oktawie Wielkanocy – I czwartek miesiąca

  7.00 1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania i za powołanych.

17.00 1. Za ++ Alojzego Tworuszka w rocznicę śmierci, żonę Martę, zięciów: Józefa i Leona.

          2. Za + Romana Smołkę.

Piątek, 5 kwietnia – Piątek w Oktawie Wielkanocy – I piątek miesiąca

  7.00 1. Wynagradzająca NSPJ za wszelkie zniewagi oraz za czcicieli NSPJ.

17.00 1. Za ++ Pelagię i Rudolfa Sobik.

          2. Za ++ Longinę i Norberta Sobik.

Sobota, 6 kwietnia – Sobota w Oktawie Wielkanocy – I sobota miesiąca

  7.00 1. Za ++ Alojzego Kuczera, żonę Elżbietę, Irenę Janowicz.

13.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 60. rocznicy urodzin Weroniki Kuczera z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji zięcia Szymona z okazji urodzin.   TD

17.00 1. Za + Krystynę Dziwoki w 17. r. śmierci.

          2. Za ++ Alinę i Zbigniewa Milejskich, córkę Anetę.

Niedziela, 7 kwietnia – 2 Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego

  7.00 1. Za ++ Różę i Franciszka Motyka, syna Krystiana.

  8.30 1. Za ++ Czesława Dombek, Marię Nikel.

10.00 1. Za ++ Bolesława i Małgorzatę Sobik.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy ślubu Janiny i Jana Zniszczoł z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz w intencji całej rodziny.   TD

14.30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

15.00 1. Za ++ Bertę Sobik, męża Leona, syna Alojzego, żonę Janinę.

20.30 1. Za ++ Eryka Lubszczyka na pamiątkę urodzin i w 7. r. śmierci, żonę Bronisławę.    

24 – 31 marca  A.D. 2024

Niedziela, 24 marca – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

  7.00 1. Za + Alojzego Kirsek.

  8.30 1. Za ++ Ks. Alojzego Motykę, rodziców, rodzeństwo.

10.00 1. Za ++ Helenę Rojek w 1. r. śmierci, córkę Barbarę.

11.30 1. Za + Marię Bober w rocznicę śmierci.

14.15 Gorzkie Żale

15.00 1 Za + Otylię Dziwoki w 6. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Marię i Wiesława Osiak.

Poniedziałek, 25 marca – Wielki Poniedziałek

  7.00 1. Za + Helenę Kuczera w 5. r. śmierci.

17.00 1. Za ++ Alfreda Winklera, żonę Helenę.

          2. Za ++ Hildegardę Liszka, męża Justyna, córkę Ewę,

Wtorek, 26 marca – Wielki Wtorek

  7.00  1. Za ++ Elżbietę Klepek, męża Alojzego, rodziców.

17.00 1. Za ++ Wernera Kaplika w 1. r. śmierci, Elżbietę i Alojzego Pawela

              w 10. r. śmierci, Marka Michalika w 2. r. śmierci.

          2. Za + Leona Urbanka na pamiątkę urodzin – od dzieci.              

Środa, 27 marca – Wielka Środa

  7.00 1. Za ++ Józefa Dziwoki, żonę Martę.

17.00 1. Za ++ Helenę i Ernesta Stajer.

          2. W intencji Apostolatu Maryjnego i apostołek obchodzących urodziny

              w marcu: Teresę Korduła, Antoninę Maroszek i Janinę Maroszek.

Czwartek, 28 marca – Wielki Czwartek

17.00    1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana za wszystkich kapłanów
                 naszej parafii – od rodziny franciszkańskiej.            

Piątek, 29 marca – Wielki Piątek Męki Pańskiej  

  9.00    Droga Krzyżowa 

17.00    Liturgia Męki Pańskiej

Sobota, 30 marca – Wielka Sobota

20.00     Wigilia Paschalna

Niedziela, 31 marca – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  7.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Mariusza Buchty 

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

  8.30 1. Za ++ Jana Masłowskiego, Mieczysława Gorleja.

10.00 1. Za + Romana Leipelta w 3. r. śmierci.

11.30 1. Za ++ Annę i Ryszarda Wałach.

14.30 Nieszpory Świąteczne

15.00 1. Za + Stanisława Drąszczyka w 2. r. śmierci.

17 – 24 marca  A.D. 2024

Niedziela, 17 marca – 5 Niedziela Wielkiego Postu

  7.00 1. Za ++ Franciszka Buchalika, żonę Marię, Romana Zimonczyka, żonę Małgorzatę 

              rodziców.

  8.30 1. Za ++ Leona Sobika, żonę Bertę, syna Alojzego, żonę Janinę.

10.00 1. Za ++ Gabriela Kiełbusa, rodziców, teściów, pokrewieństwo.

11.30 1. Za + Mirosława Olesia o radość życia wiecznego.

          2. W intencji właścicieli cukierni „KRÓL” oraz w intencji pracowników i ich rodzin.
                                                                                                                  (ks. Mariusz Dronszczyk)

15.00 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Ignacego Michalika, Julii Syrek, a   
              także za roczne dzieci: Bartosza Nowrota  Zuzannę Krawczyk, Miłosza Kocura.         

20.30 1. Za ++ Józefa Mura, żonę Otylię.

Poniedziałek, 18 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Stefanię Klimosz, Marię i Reinholda Pietruszka, Lidię i Bonawenturę Klimosz,
              synów: Bronisława i Stanisława.

17.00 1. W intencji Rodzin Szensztackich oraz rodzin przyjmujących Matkę Boską Trzykroć
              Przedziwną.

          2. Za ++ Małgorzatę i Pawła Sobik, Annę i Wiktora Kania, wnuka Krzysztofa.

Wtorek, 19 marca – Uroczystość św. Józefa, oblubieńca NMP

  7.00 1. Za ++ Bronisławę Serafin, Brunona Konska.

17.00 1. Za ++ Bronisławę i Alojzego Juraszczyk, zmarłych rodziców.

          2. Za + Romana Orszulika.               

Środa, 20 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Ryszarda Mandel, 2 żony.

17.00 1. Za + Tomasza Malinę w 1. r. śmierci.

          2. Za ++ Irenę Dziurok w rocznicę śmierci, Albinę Sobik.                

Czwartek, 21 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Łucję i Romana Dyla.

17.00 1. Za + Józefa Malinę w 1. r. śmierci.

          2. Za + Mieczysława Kulę na pamiątkę urodzin.               

Piątek, 22 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Stefanię Buchalik, Helenę i Alfreda Musiolik.

17.00 1. Msza św. wspólna:

Za + matkę chrzestną Marię Wencka na pamiątkę ur. i w r. śmierci, jej męża Franciszka, ++ z pokrewieństwa.

Za ++ Helenę Kula, Męża Alfreda.

Za ++ Barbarę i Zbigniewa Źródłowskich.

Za ++ Alojzego Karwota w r. śmierci, zięcia Krzysztofa, rodziców z obu stron.

Za ++ Halinę Sobik, męża Faustyna, Nikodema i Gertrudę Kula, Zofię i Brunona Sobik.

Za ++ Helenę i Józefa Figas, Gertrudę i Zygfryda Zając, Zbigniewa Pastuszka, Roberta Zająca, Karola Czogalika, Bernarda Drzęźlę, Huberta Bańczyka, Marię Dłucik, 3 mężów, 2 zięciów, zmarłych z rodzin: Lisiak i Łaszczewski.

Za + Krystynę Papierok na pamiątkę urodzin.

Za ++ Edwarda i Helenę Motyka na pamiątkę urodzin.

Za ++ Jana Szulika na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron.

Za ++ Otylię Pierchała, męża Pawła, zięcia Jerzego, rodziców, pokrewieństwo: Sieroń, Dworaczek, Pierchała, Polok, Orlik, Merkel, Maj, Wawoczny.

Za ++ Wilhelma Kuczerę, żonę Helenę, córkę Różę, syna Jana, córkę Annę, zięcia Jerzego.

Za ++ Floriana Skrobola, żonę Helenę, syna Romana.

Za ++ Wiktora Szier, żonę Zofię, syna Edmunda, córkę Krystynę, zięciów: Maksymiliana i Emila, synową Helenę, 2 wnuków.

Za + Leszka Gomółkę.

Za ++ Katarzynę i Józefa Gorzyńskich, córkę Władysławę, zięcia Tadeusza, córkę Helenę, zięcia Edwarda, wnuka Mirosława, syna Mariana, synową Joannę, syna Józefa wnuka Adama.

Za ++ Annę i Maksymiliana Szlezinger, 5 synów, 2 córki, 2 zięciów.

Za ++ Józefa Ostrzołka, 2 żony, Józefa Hermana.

Za ++ Janinę i Władysława Ruś, rodziców, teścia Józefa, żonę Marię, zięcia Rudolfa.

Za ++ Marię i Antoniego Ulman, syna Oswalda.

Za ++ Waleskę i Augustyna Cyroń, córkę Eugenię, zięcia Henryka.

Za ++ Franciszkę Sobik, męża Józefa, synów, córkę, zięciów, wnuki i prawnuki.

Za ++ Konstantynę i Romana Smyczek, rodziców, Reinholda Kolendę, rodziców, Wandę i Kazimierza Przeliorz.

Za ++ Elżbietę i Wiktora Papierok.

Za ++ Henryka Szymura, żonę Helenę, rodziców z obu stron, Jana Szymura.

Za ++ Marię Mroczek, męża Jerzego.

Za ++ Józefa Czubała, rodziców, ojca Sylwestra, żonę Fryderykę.

Za ++ Józefa Skorupa, Zbigniewa Kujtkowskiego, Wiktorię i Emila Zegrockich, Dorotę i Eugeniusza Kakowskich, Halinę i Wacława Kujtkowskich.

Za ++ Jerzego Olczyka, zmarłych z rodzin: Machowski, Kukla, Olczyk, Teresę Kiełkowską.

Za ++ Teodora i Franciszkę Kempny, rodziców z obu stron, Agnieszkę i Stanisława Dziuba, zmarłych z rodzin: Kempny i Polok.

Za ++ Piotra Murę na pamiątkę urodzin, rodziców: Annę i Józefa Mura.

Za ++ Gertrudę i Alojzego Zniszczoł, córkę Anielę, rodziców.

Za + Jolantę Pawłowską.

Za ++ Stanisławę, Władysława, Edwarda, Annę, Joannę Sudackich, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Alfreda Piechę, rodziców z obu stron.

Za ++ Annę Smozik na pamiątkę urodzin, męża Hieronima, Gertrudę i Alfreda Mazurek, Gertrudę i Henryka Smozik, Huberta Michalskiego.

Za ++ Teresę i Zygfryda Brzezina, Martę i Ernesta Brzezina, Bronisławę i Antoniego Mandrela.

Za ++ Annę Banko w 30-ty dzień po śmierci, rodziców z obu stron, rodzeństwo.

Za ++ Krystynę i Henryka Musiolik na pamiątkę urodzin, Hildegardę i Maksymiliana Marczyk, rodziców.

Za ++ Annę i Wiktora Zagórskich, córkę Teresę Paprot.

Za ++ Elfrydę Kluger, męża Edwarda, Krzysztofa Kluger, żonę Helenę, Bolesława Kluger, żonę Irenę, Klaudię Wiśniewską, męża Edwarda, Andrzeja Wiśniewskiego, dziadków z obu stron, Paulinę Lechowicz.

Za + Stefanię Piasecką.

Za + Kornelię Sikora na pamiątkę urodzin.

20.00 1. W intencji uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. 

Sobota, 23 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Bronisława Motykę, żonę Franciszkę, synów: Andrzeja i Krzysztofa.

17.00 1. Za + Czesława Kuczerę w 1. r. śmierci.

          2. Za ++ Elfrydę Piechaczek w 1. r. śmierci, męża Ryszarda.

Niedziela, 24 marca – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

  7.001. Za + Alojzego Kirsek.

  8.30 1. Za ++ Ks. Alojzego Motykę, rodziców, rodzeństwo.

10.00 1. Za ++ Helenę Rojek w 1. r. śmierci, córkę Barbarę.

11.30 1.

15.00 1. Za + Otylię Dziwoki w 6. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Marię i Wiesława Osiak.                 

10 – 17 marca A.D. 2024

Niedziela, 10 marca – 4 Niedziela Wielkiego Postu – Laetare

  7.00 1. W intencji Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej.

  8.30 1. Za ++ Jana Kostera, Jana i Jadwigę Fiałka, Stanisławę i Tadeusza Kostera.

10.00 1. Za + Janinę Sobik w 1. r. śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 85. r.  urodzin Antoniny Maroszek z podziękowaniem za   
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.   TD

14.15 Gorzkie Żale

15.00 1. Za + Mieczysława Frąckiewicza w 11. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Jerzego Przeliorza w 17. r. śmierci, rodziców z obu stron. 

Poniedziałek, 11 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Zbigniewa Sroki w 5. r. śmierci.

17.00 1. Za ++ w miesiącu lutym: Zofię Szymura, Teresę Lach i męża Maksymiliana, Mirosława
              Olesia, Waldemara Pieter.

          2. Za ++ Roberta Pierchała, żonę Marię, córkę Helenę, synową Marię, wnuka Wojciecha.

Wtorek, 12 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Marię i Feliksa Szulik, Wiktora i Gertrudę Mojżesz, wnuka Tomasza.

17.00 1. Za + Zbigniewa Woźniaka w 21. r. śmierci.

          2. Za + Elżbietę Oleś na pamiątkę urodzin.

Środa, 13 marca – Dzień powszedni

  7.00  1. Za ++ Piotra Niesporka, Krzysztofa Pyżalskiego, Edwarda i Reginę Skałbania,

              Mariana i Marię Pyżalskich.

17.00 1. Za ++ Józefa Hajnisz, żonę Florentynę, dziadków.

          2. Za ++ Czesława Kocyba w rocznicę śmierci, rodziców.

Czwartek, 14 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Gertrudę i Ernesta Matuszczyk, rodziców, Jolantę Winkler.

17.00 1. Za + Stefana Błaszczyka na pamiątkę urodzin od dzieci.

          2. Za ++ Józefa i Marię Wielgockich.

Piątek, 15 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. W intencji członków Żywego Różańca.

16.15 Droga Krzyżowa

17.00 1. Za ++ Pawła Ostrzołka, rodziców, rodzeństwo, Marię i Józefa Macionczyk.

          2. Za ++ Gertrudę Niemczyk, męża Hermana, córki: Marię i Annę, Marcina i Juliannę
              Grzelak, Wacława i Annę Świątek.

Sobota, 16 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Józefa Szymurę, 2 żony.

14.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 80. rocznicy urodzin Stefanii Pisarskiej z podziękowaniem
              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

17.00 1. Za + Damiana Araszczuka w 1. r. śmierci.

          2. Za + Mariana Gryzik.

Niedziela, 17 marca – 5 Niedziela Wielkiego Postu

  7.00 1. Za ++ Franciszka Buchalika, żonę Marię.

  8.30 1. Za ++ Leona Sobika, żonę Bertę, syna Alojzego, żonę Janinę.

10.00 1. Za ++ Gabriela Kiełbusa, rodziców, teściów, pokrewieństwo.

11.30 1. Za + Mirosława Olesia o radość życia wiecznego.

          2. W intencji pracowników i właścicieli cukierni „Król” oraz w ich rodzin.
                                                                                                                      (ks. Mariusz Dronszczyk)

14.15 Gorzkie Żale

15.00 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Julii Syrek, Ignacego Michalika,  
              a także za roczne dzieci: Miłosza Kocura, Bartosza Nowrota i Zuzannę Krawczyk.

20.30 1. Za ++ Józefa Mura, żonę Otylię.                

3 marca – 10 marca A.D. 2024

Niedziela, 3 marca – 3 Niedziela Wielkiego Postu

  7.00 1. Za ++ Alojzego Gorola, syna Andrzeja.

  8.30 1. Za ++ Helenę i Klemensa Studnik.

10.00 1. Za ++ Anielę Garbocz, męża Józefa, córkę Bernadetę.

11.30 1. W intencji rodziny Zając oraz rocznego dziecka Marcelego Zająca.

14.15 Gorzkie Żale

15.00 1. Za ++ Franciszka Dziwoki, żonę Krystynę, syna Alfreda, Adama Dziedzica, żonę Marię.

20.30 1. Za + Tomasza Jaska – od sąsiadów z ulicy Błękitnej.

Poniedziałek, 4 marca – Święto św. Kazimierza Królewicza

  7.00 1. Za ++ Karola Hajzyka, dziadka Alojzego Malinę, Bronisławę Malina, Ryszarda Hajzyka,
              Zofię Hajzyk.

17.00 1. Za ++ Franciszkę i Ludwika Budny, Różę i Jana Korduła, ++ z rodzin: Budny i Korduła.

          2. Za ++ Łucję i Zygmunta Rojek.

Wtorek, 5 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Matyldę Merkel.

17.00 1. Za ++ Helenę i Antoniego Benisz, syna Leona, córkę Anielę z mężem.

          2. Za + Stanisławę Broda w 3. r. śmierci.

Środa, 6 marca – Dzień powszedni – zakończenie rekolekcji

  7.001. Za ++ Anielę Konsek, męża Alfreda, wnuczkę Sonię Trybuś, rodziców: Leona i Marię Malina,
             teściów: Gertrudę i Antoniego Konsek o radość życia wiecznego.

17.00 1. Za + Bartosza Sudoł.

          2. Za ++ Otylię i Wilhelma Matuszczyk.

Czwartek, 7 marca – Dzień powszedni – I czwartek miesiąca

  7.00 1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania i za powołanych.

17.00 1. Za ++ Bertę Waliczek, męża Józefa.

          2. Za ++ Mariana Kaczmarczyka, rodziców z obu stron.

Piątek, 8 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Bronisławę Benisz, męża Kazimierza, syna Bernarda.

16.15 Droga Krzyżowa

17.00 1. Za + Franciszka Dziwoki w 10. r. śmierci.

          2. Za ++ Annę i Alojzego Masłowskich.

Sobota, 9 marca – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Halinę Flak i Bronisławę Nowakowską na pamiątkę urodzin.

17.00 1. Za + Jana Bujoka w 25. r. śmierci.

          2. Za ++ Alojzego i Janinę Sobik, Pawła Klugra, Leona Sobika, żonę Bertę.

Niedziela, 10 marca – 4 Niedziela Wielkiego Postu – Laetare

  7.00 1. W intencji Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej.

  8.30 1. Za ++ Jana Kostera, Jana i Jadwigę Fiałka, Stanisławę i Tadeusza Kostera.

10.00 1. Za + Janinę Sobik w 1. r. śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 85. rocznicy urodzin Antoniny Maroszek z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.   TD

14.15 Gorzkie Żale

15.00 1. Za + Mieczysława Frąckiewicza w 11. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Jerzego Przeliorza w 17. r. śmierci, rodziców z obu stron. 

25 lutego – 3 marca  A.D. 2024

Niedziela, 25 lutego – 2 Niedziela Wielkiego Postu

  7.00 1. Za + Alfreda Klejnota w rocznicę śmierci.

  8.30 1. Za ++ Teklę i Franciszka Smyczek w rocznicę śmierci.

10.00 1. Za + Krystynę Zniszczoł w 30. r. śmierci.

11.30 1. W intencji Wspólnoty Rodziców odmawiających różaniec za dzieci.

14.15 Gorzkie Żale

15.00 1. Za + Gertrudę Matuszczyk.

20.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 47. rocznicy urodzin Małgorzaty Szafran z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze. 

Poniedziałek, 26 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ siostrę Stanisławę oraz mamę Ksawerę w 20 r. śmierci.

17.00 1. Za + Dawida Śliwińskiego w 1. r. śmierci.

          2. Za ++ Jana Kampczyka na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Helenę
              Fudala, córkę Bernadetę.

Wtorek, 27 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1.

17.00 1. W intencji Apostolatu Maryjnego i apostołek obchodzących urodziny w lutym:
              Halinę Stoszko, Walentego Matuszczyka, Hildegardę Cyroń, Marię Dziwoki.

          2. Za ++ Emę Piecha, męża Norberta, Bronisławę i Ryszarda Sobik.

Środa, 28 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Stanisława Sobika, Zonę Gertrudę, synową Renatę, Jana Olesia.

17.00 1. Za ++ Krystynę Borowicz, Józefa Motykę, żonę Martę, Andrzeja Motykę, żonę Marię,
              Olgę Motyka, dziadków.

          2. Za ++ Zofię i Zygmunta Pleszewskich w rocznicę śmierci.

Czwartek, 29 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1.

17.00 1. Za + Adama Torebko w 8. r. śmierci.

          2. Za ++ Eugeniusza Podlińskiego w 7. r. śmierci, żonę Bertę.

Piątek, 1 marca – Dzień powszedni – I piątek miesiąca

  7.00 1. Wynagradzająca NSPJ za wszelkie zniewagi oraz za czcicieli NSPJ.

16.15 Droga Krzyżowa

17.00 1. Za + Stanisława Korycińskiego w 1. r. śmierci.

           2. Za ++ Emila Dronszczyka, żonę Emilię, synów: Henryka i Zygmunta,

               wnuczkę Dagmarę, synową Wandę.

Sobota, 2 marca – Dzień powszedni – I sobota miesiąca

  7.00 1. Za + Elwirę Gąsior w 2. r. śmierci.

15.00 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Katarzyny Tlołka 

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD 

17.00 1. Za ++ Rufina Gawlika, zięcia Piotra.

          2. Za ++ Maksymiliana Hytrek w rocznicę śmierci, rodziców: Karola i Teklę.

Niedziela, 3 marca – 3 Niedziela Wielkiego Postu

  7.00 1. Za ++ Alojzego Gorola, syna Andrzeja.

  8.30 1. Za ++ Helenę i Klemensa Studnik.

10.00 1. Za ++ Anielę Garbocz, męża Józefa, córkę Bernadetę.

11.30 1. W intencji rodziny Zając, oraz w intencji rocznego dziecka Marcelego.

14.15 Gorzkie Żale

15.00 1. Za ++ Franciszka Dziwoki, żonę Krystynę, syna Alfreda, Adama Dziedzica, żonę Marię.

20.30 1. Za + Tomasza Jaska – od sąsiadów z ulicy Błękitnej.

18 – 25 lutego A.D. 2024

Niedziela, 18 lutego – 1 Niedziela Wielkiego Postu

  7.00  1. W intencji Rodzin Szensztackich oraz rodzin przyjmujących Matkę Boską Trzykroć

               Przedziwną.

  8.30  1. Za ++ Romana i Marię Kuśka, synów: Henryka i Alojzego, zięcia Jerzego

               Gruszczyńskiego.

10.00  1. Za + Barbarę Cichy.

11.30  1. W intencji wszystkich Parafian.

2. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w        
    intencji Renaty i Stanisława Dziurok z okazji 50. rocznicy ślubu, oraz z okazji urodzin  
    Stanisława i w intencji ich dzieci z rodzinami.    TD              

15.00  1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Franciszka Buchalika, Igi Wita,  
               Poli Grzesik, Oliwii Romańskiej, Heleny Tkocz, Franciszka Kustry,  a także za roczne
               dziecko: Marcelego Hyłę.

20.30  1. Za ++ Małgorzatę Zimonczyk, męża Romana, rodziców z obu stron.

Poniedziałek, 19 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Urszulę Król na pamiątkę urodzin.

17.00 1. Za ++ Marię Macionczyk w 1. r. śmierci, męża Czesława.

          1. Za + Andrzeja Olesia w 2. r. śmierci i na pamiątkę urodzin.

Wtorek, 20 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Justyna Zieleżny, matkę Waleskę, Irenę i Nikodema Pałka, Jana Wenckę, rodziców:
              Leona i Marię, Antoninę i Antoniego Gasiewicz, synów: Tadeusza i Józefa.

17.00 1. Za ++ Czesława Kocybę, rodziców.

          2. Za ++ Bronisławę i Joachima Pawlak.

Środa, 21 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Reginę i Zygfryda Merkel, teściów: Genowefę i Franciszka Rąpała.

17.00 1. Za ++ Helenę i Bolesława Gąsior, córki: Eugenię i Janinę.

          2. Za + Irenę Dziurok.

Czwartek, 22 lutego – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła

  7.00 1. Za ++ Alojzego Przeliorza na pamiątkę urodzin, matkę Łucję, Marię Szymura,

              męża Emila, syna Romana, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu.

17.00 1. Za + Alojzego Maroszka na pamiątkę urodzin.

          2. Za ++ Serafina Babilasa w rocznicę śmierci, Marię i Rufina Danielczyk.

Piątek, 23 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Franciszkę Karwot, męża Edwarda, rodziców z obu stron.

          2. Za ++ dziadków Anielę, Antoniego Bereska, Gertrudę, Benedykta Habrajskich.

16.15 Droga Krzyżowa

17.oo 1. Msza św. wspólna:

Za ++ Helenę i Józefa Figas, Gertrudę i Zygfryda Zając, Zbigniewa Pastuszka, Roberta Zająca, Karola Czogalika, Bernarda Drzężlę, Huberta Bańczyka, Marię Dłucik, 3 mężów, 2 zięciów, zmarłych z rodzin: Lisiak i Łaszczewski.

Za ++ Elfrydę Wróbel w 2. r. śmierci, Martę Pieczka na pamiątkę urodzin.

Za ++ Huberta Sobika, Franciszka Sobika, żonę Anastazję, Antoniego Węgierskiego, żonę Franciszkę.

Za ++ Wincentego Kula, Elżbietę i Martę Kula, Wincentego Kula, 2 żony.

Za ++ Eryka Pośpiecha, rodziców z obu stron.

Za ++ Walentego Frelicha na pamiątkę urodzin, żonę Krystynę, rodziców, Emila i Marię Szczypka.

Za ++ Janinę Sobik, matkę Gertrudę Mędrala, brata Andrzeja Mędrala.

Za ++ Martę i Ryszarda Smołka, syna Romana, Franciszka Buchalika, Paulinę Buchalik, męża Jerzego.

Za ++ Urszulę Oleś, rodziców, teścia Józefa Olesia.

Za ++ Stanisława Szymurę, rodziców, Józefa Przeliorza, dziadków.

Za ++ Antoniego i Marię Ulman, syna Oswalda.

Za ++ Augustyna Cyronia, żonę Waleskę, córkę Eugenię, męża Henryka.

Za ++ Rajmunda Brząkalika, Marię i Edwarda Sztajer, 2 synów, 2 synowe.

Za ++ Stefanię i Bolesława Kruk, syna Henryka, zięcia Eugeniusza, Janinę i Tadeusza Tragarz, syna Wiesława, Bernadetę Kempny.

Za ++ Marię Buchalik w rocznicę śmierci, męża Konrada, córkę Halinę, Janusza Nytko, brata Zbigniewa, Ludwikę i Wacława Sokołowskich.

Za ++ Henryka Szymurę, żonę Helenę, rodziców, Jana Szymurę.

Za ++ Marię Mroczek, męża Jerzego.

Za ++ Bolesława Klugera w 10. r. śmierci, żonę Irenę na pamiątkę urodzin, Anastazję Frelich na pamiątkę urodzin, męża Wincentego, syna Piotra, Bogumiła Brzezińskiego, zmarłych z rodzin: Kluger, Wiśniewski, Zimoń, Maleszewski.

Za ++ Kornelię Wita, męża Leona, rodziców z obu stron.

Za + Helenę Wawrzyńczyk na pamiątkę urodzin.

Za ++ Marię i Adama Cyroń, rodziców, Józefa Sobika, Małgorzatę i Gerarda Maciejczyk, Bronisławę Tkocz.

Za + Irenę Jarosz na pamiątkę urodzin.

Za ++ Mariana Maciejończyka w 4. r. śmierci, rodziców z obu stron.

Za ++ Jana i Alojzego Pope, rodziców: Gertrudę i Wiktora.

Za ++ Emę i Floriana Klimek, 2 synów, 2 synowe, wnuka, Roberta i Waleskę Dziwoki, Stefana Hajduka, córkę Karinę, Romualda Szteligę, zmarłych z pokrewieństwa, sąsiadów, Zofię i Jana Góreckich.

Za + Zdzisława Barańskiego na pamiątkę urodzin.

Za ++ Helenę Babilas, męża Franciszka, rodziców z obu stron, zmarłych z rodziny.

Za ++ Stanisława Doradę, ojca Franciszka, zmarłych z rodzin: Dorada i Stefaniak.

Za + Jana Śmiatek w rocznicę urodzin.

Za ++ Wilhelma Kuczera, żonę Helenę, córki: Różę i Annę, syna Jana.

Za + Annę Berger – od siostry Marii z rodziną.

Za ++ Helenę i Józefa Wawrzyńczyk – od rodziny Skrobol.

Za + Andrzeja Naczyńskiego w 6. r. śmierci.

Za ++ Pawła Wiaterka, żonę Paulinę, córkę Zofię, Męża Bruna, Faustyna Sobika, żonę Halinę, dusze w czyśćcu cierpiące.

Za + Elżbietę Mazurek – od sąsiadów ulicy Szybowcowej.

Za + Jolantę Matijas – od sąsiadów z ulicy Szybowcowej.

Za ++ Piotra Rojka, żonę Marię, Feliksa Marek, żonę Marię.

Za ++ Annę Marcisz, męża Józefa, wnuka Tomasza, rodziców.

Za ++ Elżbietę Karwot, męża Alojzego, syna Bolesława, wnuka Marcina.

Za ++ Stanisławę, Władysława, Edwarda, Annę, Joannę Sudackich, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu cierpiące.

Za ++ Stanisławę i Mieczysława Konior.

Za ++ Hieronima Smozik w rocznicę śmierci, żonę Annę, Gertrudę i Henryka Smozik, Gertrudę i Alfreda Mazurek, Huberta Michalskiego.

Za ++ Helenę i Antoniego Brzezinka, Janinę i Franciszka Brzezinka,

Za ++ Krystynę i Serafina Długi.

Za + Zygmunta Konska na pamiątkę urodzin (Got)

Za ++ Romana Konska, żonę Łucję (Got)

Za ++ Jana Bogaczyka, żonę Gertrudę, synów: Alojzego, Czesława, Bolesława, Romana, synową Helenę, zięciów: Zygmunta i Stanisława.

Sobota, 24 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Felicytę Oleś.

17.00 1. Za + Karolinę Szymik w 1. r. śmierci.

          2. Za + Alojzego Juraszczyka w 16. r. śmierci.

Niedziela, 25 lutego – 2 Niedziela Wielkiego Postu

  7.00 1. Za + Alfreda Klejnota w rocznicę śmierci.

  8.30 1. Za ++ Teklę i Franciszka Smyczek w rocznicę śmierci.

10.00 1. Za + Krystynę Zniszczoł w 30. r. śmierci.

11.30 1. W intencji Wspólnoty Rodziców odmawiających różaniec za dzieci.

14.15 Gorzkie Żale

15.00 1. Za + Gertrudę Matuszczyk.

20.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 47. rocznicy urodzin Małgorzaty Szafran z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze. 

11 – 18 lutego A.D. 2024

Niedziela, 11 lutego – 6 Niedziela zwykła

  7.00 1. Za + Sabinę Jurczyk na pamiątkę urodzin.

  8.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji urodzin Bernadety i Piotra Dyla z podziękowaniem za
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

10.00 1. Za + Ireneusza Kula w 2. r. śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 80. rocznicy urodzin Anieli Sobik z podziękowaniem za 
              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. Za + Krzysztofa Stajera w 4. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Annę Adamską, rodziców, rodzeństwo, pokrewieństwo: Adamski i Budny.

Poniedziałek, 12 lutego – Dzień powszedni

  7.00  1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Bernadety z podziękowaniem za

               otrzymane łaski z prośbą o dalsze. TD

17.00  1. Za ++ Marię Klaja, męża Emila, rodziców : Wilhelma i Waleskę, teściów: Jana i Martę.

            2. Za ++  w miesiącu styczniu: Anitę Bujar w 30-ty dzień po śmierci, Łukasza Szojera        

                w 30-ty dzień po śmierci, Łukasza Szojera – od rodziny Filowskich z Bielska,

                Anitę Bujar – od rodziny Parysów, Anitę Bujar – od koleżanek i kolegów z liceum,

                Anitę Bujar – od rodziny Kostera, Jolantę Matyjas w 30-ty dzień po śmierci, Gintera

                Kołodzieja, Jacka Goleśnego, Andrzeja Popławskiego, Jolanty Winkler, Andrzeja

                Zniszczoła, Ottona Nahlika w 30-ty dzień po śmierci.

Wtorek, 13 lutego – Dzień powszedni

  7.00  1. Za + Stanisława Klamę – zamiast kwiatów od Walerii i Teresy.

17.00  1. Za + Wilhelma Gembalczyka na pamiątkę urodzin.

           2. Za + Eugenię Dyduch na pamiątkę urodzin.

Środa, 14 lutego – Środa Popielcowa

  7.00  1. Przez wst. św. Andrzeja Boboli w intencji  Ojczyzny o dary Ducha Świętego dla
               wszystkich Polaków.

10.00  1. Za + Jana Ostrowskiego na pamiątkę urodzin.

15.30  1. Za + Stanisława Hein na pamiątkę urodzin.

17.00  1. Za ++ Emilię Kuś, męża Karola, syna Edwarda.

Czwartek, 15 lutego – Dzień powszedni

  7.00  1. Za + Norberta Olesia.

17.00  1. Za ++ Dominikę i Eugeniusza Kostek, syna Czesława, Alfreda Torbickiego,

               Gertrudę i Jana Kania, Bronisławę i Alojzego Sobik.

           2. Za ++ Pelagię i Nikodema Ogierman, córkę Teresę, Marię Kuczera.

Piątek, 16 lutego – Dzień powszedni

  7.00  1. W intencji Żywego Różańca.

16.00  Liturgiczne powitanie Księdza Biskupa

16.15  Droga krzyżowa

17.00  1. Za + Grażynę Orawską w 1. rocznicę śmierci.

           2. Za ++ Kazimierę Potyra, męża Józefa.

Sobota, 17 lutego – Dzień powszedni

  7.00  1. Za ++ Jana Przeliorza, żonę Marię, rodziców.

10.00  1. W intencji chorych i starszych Parafian.

17.00  1. Za ++ Jana Kadłubka w 1. r. śmierci, żonę Krystynę.

           2. Za ++ Tomasza Kanię i Mirosława Szeligę oraz za ofiary katastrofy w 18. rocznicę.

Niedziela, 18 lutego – 1 Niedziela Wielkiego Postu

  7.00  1. W intencji Rodzin Szensztackich oraz rodzin przyjmujących Matkę Boską Trzykroć

               Przedziwną.

  8.30  1. Za ++ Romana i Marię Kuśka, synów: Henryka i Alojzego, zięcia Jerzego
               Gruszczyńskiego.

10.00  1. Za + Barbarę Cichy.

11.30  1. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w
               intencji Renaty i Stanisława Dziurok z okazji 50.rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z
               rodzinami.TD

14.15  Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

15.00  1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Franciszka Buchalika, Igi Wita,
               Poli Grzesik, a także za roczne dziecko: Marcelego Hyłę.

20.30  1. Za ++ Małgorzatę Zimonczyk, męża Romana, rodziców z obu stron.

4 – 11 lutego A.D. 2024

Niedziela, 4 lutego – 5 Niedziela zwykła

  7.00 1. Za + Stefanię Wita – od siostry Krystyny Rudeckiej.

  8.30 1. Za + Zofię Lipka w 10. r. śmierci i zmarłych z rodziny.

10.00 1. Za + Krystiana Murę.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Piotra Pawela

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. Za + Anielę Szymura w 9. r. śmierci i na pamiątkę urodzin.   (Got)

20.30 1. Za + Krystiana Dziuroka.

Poniedziałek, 5 lutego – Wspomnienie św. Agaty

  7.00 1. Za + Antoniego Blazy w 3. r. śmierci, żonę Stefanię.

17.00 1. Za + Annę Karwot w 1. r. śmierci.

Wtorek, 6 lutego – Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy

  7.00 1. Za + Bertę Polok.

17.00 1. Za + Henryka Grobelnego w 1. r. śmierci.

Środa, 7 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Stefanię Wita – od Mateusza Rudeckiego z rodziną.

17.00 1. Za + Krystynę Kuczera w rocznicę śmierci.   (Got)

Czwartek, 8 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Marię i Józefa Mura, Wiktorię i Józefa Kirsek.

17.00 1. Za ++ Mariana Jurczyka, Anielę i Pawła Sobik.

Piątek, 9 lutego – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Martę Betka, męża Edwarda.

17.00 1. Za ++ Stanisława Mandel, rodziców.

Sobota, 10 lutego – Wspomnienie św. Scholastyki

  7.00 1. Za + Halinę Kuczera na pamiątkę urodzin.

17.00 1. Za ++ Różę i Jana Korduła, Marię i Reinholda Pietruszka, córkę Stefanię.

Niedziela, 11 lutego – 6 Niedziela zwykła

  7.00 1. Za + Sabinę Jurczyk na pamiątkę urodzin.

  8.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji urodzin Bernadety i Piotra Dyla

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

10.00 1. Za + Ireneusza Kula w 2. r. śmierci.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 80. rocznicy urodzin Anieli Sobik 

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. Za + Krzysztofa Stajera w 4. r. śmierci.

20.30 1. Za ++ Annę Adamską, rodziców, rodzeństwo, pokrewieństwo: Adamski i Budny.

28 stycznia – 3 lutego A.D. 2024

Niedziela, 28 stycznia – 4 Niedziela zwykła

  7.00 1. Za ++ Marię Smołka, męża Franciszka, córki: Pelagię i Marię z mężami.

  8.30 1. Za ++ Annę Sobik, Męża Piotra, syna Józefa i córkę Annę.

10.00 1. W intencji Parafian z Raszowca.

11.30 1. Za + Anitę Bujar – od Adriana z rodziną i rodziny Kędziora.

15.00 1. Za ++ Margot i Sylwestra Wita.

20.30 1. Za + Krystynę Kadłubek.

Poniedziałek, 29 stycznia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Augustynę i Roberta Pierchała.

17.00 1. Za + Romana Rducha na pamiątkę 90. urodzin.

Wtorek, 30 stycznia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za + Annę Dziwoki.

17.00 1. Za + Henryka Kula na pamiątkę urodzin.

Środa, 31 stycznia – Wspomnienie św. Jana Bosko

  7.00 1. Za ++ Franciszka i Gertrudę Oleś, zięcia Jana.

17.00 1. Za ++ Anielę Pomykoł w 18. r. śmierci, męża Bolesława, rodziców z obu stron.

Czwartek, 1 lutego – Dzień powszedni – I czwartek miesiąca

  7.00 1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania i za powołanych.

17.00 1. Za ++ Marię i Jana Gembalczyk, syna Eugeniusza, rodziców i dziadków.

Piątek, 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – I piątek miesiąca

  7.00 1. Wynagradzająca NSPJ za wszelkie zniewagi oraz za czcicieli NSPJ.

10.00 1. Za + Stefanię Wita – od Anny i Sylwestra Grabińskich z rodziną.

15.30 1. Za + Jacka Hulin na pamiątkę urodzin.

17.00 1. Za ++ Emila Romańskiego w 25. r. śmierci, żonę Bronisławę,

              Martę i Antoniego Gembalczyk.

Sobota, 3 lutego – Dzień powszedni – I sobota miesiąca

  7.00 1. Za + Stanisława Łodziana.

17.00 1. Za + Krystynę Wójcicką w 1. r. śmierci.

Niedziela, 4 lutego – 5 Niedziela zwykła

  7.00 1. Za + Stefanię Wita – od siostry Krystyny Rudeckiej.

  8.30 1. Za + Zofię Lipka w 10. r. śmierci, zmarłych z rodziny.

10.00 1. Za + Krystiana Mura.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Piotra Pawela

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. Za + Anielę Szymura w 9. r. śmierci i na pamiątkę urodzin.   (Got)

20.30 1. Za + Krystiana Dziuroka.

21 –  28 stycznia A.D. 2024

Niedziela, 21 stycznia – 3 Niedziela zwykła

  7.00 1. Za ++ Leona Szopa w rocznicę śmierci, Elżbietę Mazurek – od koleżanki.

  8.30 1. Za ++ Jadwigę i Romana Muras, rodziców.

10.00 1. W intencji Parafian z Gotartowic.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 60. rocznicy ślubu Ireny i Jerzego Sobik

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.00 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu: Malwinę Urban, a także za roczne
              dzieci: Antoniego Korduła, Nadię Szmid, Tadeusza Gogolina, Martynę Konsek, Emilię
              Soska, Jakuba Czapla.

20.30 1. Za + Kornelię Kaczmarczyk na pamiątkę urodzin.

Poniedziałek, 22 stycznia – Dzień powszedni

  7.001. Za + Łucję Zieleżny na pamiątkę urodzin.

          2. Za + Józefa Szyrokiego w 3. r. śmierci.

17.00 1. Za ++ Łucję Potyrcha, męża Józefa, syna Henryka, Faustyna Sobika.

Wtorek, 23 stycznia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Alojzego Zimończyka, żonę Augustynę, 3 synów, 2 synowe, wnuka, dziadka,
              Rajmunda Podleśnego, rodziców.

          2. Za + Stefanię Wita – od Bernadety i Ryszarda z rodziną z Woli Radziszowskiej.

17.00 1. Za ++ Józefa Frelicha w 10. r. śmierci, Alfreda Sobika.

Środa, 24 stycznia – Wspomnienie św. Franciszka Salezego

  7.00 1. Za ++ Kazimierza Joszko w 3. r. śmierci, Alojzego Joszko, żonę Helenę, Alfreda Płaczka,
              żonę Annę.

          2. Za + Eugenię Kolarską w rocznicę śmierci.

17.00 1. Za ++ Stefana Błaszczyka w r. śmierci, rodziców: Józefa i Gertrudę.

Czwartek, 25 stycznia – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

 7.00  1. Za ++ Stefanię Wita – od Michaliny i Juliana Zamojskich z rodziną.

          2. Za + Bernadetę Poloczek.

17.00 1. Za + Bernarda Gromadę w 1. r. śmierci.

Piątek, 26 stycznia – Wspomnienie św. biskupów Tymoteusz i Tytusa

  7.00 1. Za ++ Helenę Leśnik, męża Augustyna.

          2. Za + Analisę Buchalik w 2. r. śmierci.

17.00 Msza św. wspólna:

Za ++ Edeltraudę Gorol w 19. r. śmierci, męża Henryka, rodziców: Martę i Emila Karwot.

Za ++ Matyldę i Józefa Zniszczoł, Martę i Pawła Gąsior, pokrewieństwo: Zniszczoł i Gąsior.

Za ++ Helenę i Józefa Figas, Gertrudę i Zygfryda Zając, Zbigniewa Pastuszka, Roberta Zająca, Karola Czogalika, Bernarda Drzężlę, Huberta Bańczyka, Marię Dłucik, 3 mężów, 2 zięciów, zmarłych z rodzin: Lisiak i Łaszczewski.

Za + Marię Kempską na pamiątkę urodzin i w rocznicę śmierci.

Za ++ Faustyna Sobika, żonę Halinę w 5. r. śmierci, rodziców.

Za ++ Pawła Pierchałę, żonę Otylię, zięcia Jerzego, rodziców, zmarłych z rodzin: Pierchała,

Polok, Orlik, Merkel, Maj, Wawoczny, Sierpień, Dworaczek.

Za ++ Franciszka Sobika, żonę Anastazję, syna Huberta, Elżbietę Kluger, męża Edwarda,

Augustyna Sobika, żonę Rozalię.

Za ++ Anielę i Stanisława Lubszczyk, Beatę i Wiesława Gąsiorkiewiczów, Kazimierza Rojka

z okazji dnia dziadka i dnia babci, Urszulę Gasiorkiewicz na pamiątkę urodzin – od Joli z dziećmi.

Za ++ Stanisława Nalepę – od sąsiadów z ulicy Karskiego i Małachowskiego.

Za ++ Zofię i Teofila Piksa, syna Alojzego.

Za ++ Joachima Procka w 13. r. śmierci, Alojzego Tudzież, żonę Walerię, syna Waldemara, Aureliusza Procka, żonę Małgorzatę, syna Andrzeja.

Za ++Janinę Sobik, matkę Gertrudę Mędrala, brata Andrzeja.

Za + Bernarda Smyczek w 6. r. śmierci.

Za ++ Antoninę Łepek, męża Stanisława.

Za ++ Stanisława Paciorek, rodziców, rodzeństwo, Elżbietę Tarnawską, 2 mężów, Wilhelma Kulę, 2 żony, Marię i Pawła Kuczera, Agnieszkę Kuczera, Józefa Naczyńskiego, córkę Mirellę, zmarłych sąsiadów z ulicy Błękitnej.

Za ++ Ernesta i Jana Fojcik, Hieronima Oślizlok, rodziców.

Za ++ Antoniego Ulmana, żonę Marię, syna Oswalda.

Za ++ Augustyna i Waleskę Cyroń, córkę Eugenię, zięcia Henryka.

Za ++ Janusza Nytko w rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin, matkę Ludwikę, Marię Buchalik na pamiątkę urodzin, męża Konrada, córkę Halinę.

Za + Bronisława Papieroka.

Za ++ Henryka Szymurę, żonę Helenę, rodziców z obu stron, Jana Szymurę.

Za ++ Jerzego Berger w rocznicę śmierci, żonę Annę.

Za ++ Marię Mroczek, męża Jerzego.

Za ++ Serafina Szymurę w 5. r. śmierci, synową Celinę, Krystiana Motykę w 6. r. śmierci.

Za ++ Augustyna i Albinę Rojek, Władysława i Dorotę Frelich.

Za ++ Mariana Buchalika, ojca Ewalda, żonę Martę.

Za ++ Dorotę Szczotka, męża Alojzego, córkę Urszulę.

Za + Mirosława Wawocznego w 7. r. śmierci.

Za ++ Pawła i Bronisławę Adamczyk, Dorotę Adamczyk, Teresę i Zbigniewa Smok, Romana Moćko, 2 żony, 3 synów, Różę i Czesława Kremiec, Józefa i Reginę Skorupa.

Za ++ Alfreda Przeliorza na pamiątkę urodzin, rodziców: Roberta i Gertrudę, Marię Zniszczoł na pamiątkę urodzin, męża Ernesta.

Za + Czesława Walera w r. śmierci.

Za ++ Józefa Skorupa, Zbigniewa Kujtkowskiego, Wiktorię i Emila Zegrockich, Dorotę i Eugeniusza Kakowskich, Halinę i Wacława Kujtkowskich.

Za + Antoniego Jarosza na pamiątkę urodzin.

Za ++ Brunona Motykę i Agnieszkę Mędrek.

Za ++ Kunegundę i Józefa Sobik.

Za ++ Pelagię i Tadeusza Konior.

Za ++ Aleksandra Grzybek, rodziców: Albinę i Aleksandra, siostrę Jutę.

Za ++ Krystynę i Emila Kuczera, córkę Helenę, męża Antoniego.

Za ++ Ewę Blachani, rodziców: Witolda i Zofię.

Za ++ Nikodema Kionkę, siostrę Marię, rodziców: Jadwigę i Antoniego.

Za ++ Zenona Sitko w 15. r. śmierci, Hilarię i Stanisława Sojka w 3. r. śmierci.

Za ++ Amalię Mura w 3. r. śmierci, męża Zygmunta.

Za ++ Bertę i Stanisława Knapek, Wiktorię, Hieronima i Antoniego Gajda, Bronisławę, Wilhelma, Anielę, Dionizego Maciończyk, Jadwigę, Otylię  i Karola Góreckich, Marię, Jana Wardas z okazji dnia dziadka, Wiktorię i Czesława Spaleniak.

Za ++ dziadków Małgorzatę  i Pawła Auer, Jadwigę i Jana Pisarek, Agnieszkę i Jana Kupka, Antoninę i Emiliana Korol, Wandę Kupka.

Sobota, 27 stycznia – Dzień powszedni

 7.00  1. Za + Józefa Kociołka na pamiątkę urodzin.

          2. Za ++ Elżbietę Malina w 4. r. śmierci, męża Ryszarda.

17.00 1. W intencji Apostolatu Maryjnego i apostołek obchodzących urodziny w styczniu: Joanna
              Kula, Irena Mura.

Niedziela, 28 stycznia – 4 Niedziela zwykła

 7.00  1. Za ++ Marię Smołka, męża Franciszka, córki: Pelagię i Marię z mężami.

 8.30  1. Za ++ Annę Sobik, Męża Piotra, syna Józefa i córkę Annę.

10.00 1. W intencji Parafian z Raszowca.

11.30 1. Za + Anitę Bujar – od Adriana z rodziną i rodziny Kędziora.

15.00 1. Za ++ Margot i Sylwestra Wita.

20.30 1. Za + Krystynę Kadłubek.

14 – 21 stycznia A.D. 2024

Niedziela, 14 stycznia – 2 Niedziela Zwykła

7.oo   1. Za + Stefanię Wita – od Włodzimierza Rudeckiego z rodziną.

8.3o   1. Za ++ Zbigniewa Migasa w 2. r. śmierci, rodziców z obu stron.

10.oo 1. Za ++ Elżbietę i Nikodema Hyła, Bronisławę i Edwarda Derda.

11.3o 1. Za + Jana Zniszczoł w 4. r. śmierci.

15.oo 1. Za ++ Martę Raszka, 2 mężów, syna Edwarda, synową Małgorzatę, wnuka
              Henryka.

20.3o 1. Za ++ Iwonę Mackiewicz w 4. r. śmierci, rodziców i teściów.

Poniedziałek, 15 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. Przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny o dary Ducha
              Świętego dla wszystkich Polaków.

          2. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

17.oo 1. Za + Jerzego Guzy w 1. r. śmierci.

Wtorek, 16 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. Za ++ Jana Koziołek, rodziców, brata Władysława.

          2. W intencji rodziny Smołka.

17.oo 1. Za + Jana Knura w 1. r. śmierci.

Środa, 17 stycznia – Wspomnienie św. Antoniego, opata

7.oo   1. Za + Stefanię Wita – od Krystyny Grabińskiej z rodziną z Woli Radziszowskiej.

          2. Przez wstawiennictwo Matki Bożej o nawrócenie grzeszników.

17.oo 1. Za + Wiktora Motykę w 1. r. śmierci.

Czwartek, 18 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. Za ++ Bolesława Szymurę w rocznicę śmierci, Helenę i Edwarda Kluger.

          2.

17.oo 1. Za + Stefana Olchawskiego w 1. r. śmierci.

          2. W intencji Rodzin Szensztackich oraz rodzin przyjmujących MB Trzykroć  
              Przedziwną.                                                                                    (ks. Józef Marek)

Piątek, 19 stycznia – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara

7.oo   1. W intencji członków Żywego Różańca.

          2. Za + Dominika Traczyka w 5. r. śmierci.

17.oo 1. Za + Małgorzatę Kula w 2. r. śmierci.

Sobota, 20 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. Za ++ Janinę Sojka, rodziców: Marię i Alfonsa.

          2. Za + Stefanię Wita – od chrześniaczki Haliny Słoniny z rodziną z Woli
              Radziszowskiej.

13.oo Ślub rzymski: Skrobol Sławomir – Wasilewska Klaudia.

17.oo 1. Za + Cecylię Śpiewok w 1. r. śmierci.

Niedziela, 21 stycznia – 3 Niedziela Zwykła

7.oo   1. Za ++ Leona Szopa w rocznicę śmierci, Elżbietę Mazurek – od koleżanki.

8.3o   1. Za ++ Jadwigę i Romana Muras, rodziców.

10.oo 1. W intencji Parafian z Gotartowic.

11.3o 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 60. rocznicy ślubu Ireny i Jerzego Sobik

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.oo 1. W intencji dziecka przyjmującego sakrament chrztu św.: Malwiny Urban

               a także za roczne dzieci: Antoniego Korduła, Nadię Szmid, Tadeusza

               Gogolina, Martynę Konsek, Emilię Soska, Jakuba Czapla.

20.3o 1. Za + Kornelię Kaczmarczyk na pamiątkę urodzin.

7 – 14 stycznia A.D. 2024

Niedziela, 7 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego

  7.oo 1. Za + Grażynę Serszyńską.

  8.3o 1. Za ++ Alfreda Piontek, żonę Agnieszkę, zmarłych z rodziny.

10.oo 1. Za ++ Józefa Waliczek, żonę Bertę, Andrzeja Olmę, syna Arkadiusza.

11.3o 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 80. rocznicy urodzin Jerzego Buchalika z

              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

15.oo 1. Za ++ Kazimierza Błoch i rodziców.

20.3o 1. Za + Stefanię Wita – od Iwony i Alka z rodziną z Radziszowa.

Poniedziałek, 8 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. Za + Leokadię Podleśny.

          2. Za + Agnieszkę Groborz w 4. r. śmierci.

17.oo 1. Za ++ w miesiącu grudniu: Zygmunta Solaka, Anielę Karwot, Elżbietę Mazurek,

              Marię Nowrot, Stanisławę Owsięga, Jerzego Jasek, Halinę Antoniewską,

              Stefanię Wita, Alojzego Sobika, Urszulę Kąsek.

Wtorek, 9 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. W intencji Sabiny Bałos z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z
              ok. urodzin.

          2. Za ++ Honoratę Wrona, męża Stefana, Helenę i Stanisława Michta, dziadków.

17.oo 1. Za + Krystynę Papierok w 1. r. śmierci.

Środa, 10 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. Za + Stefanię Wita – od Stefana z żoną.

          2.

17.oo 1. Za ++ Emila i Marię Klaja na pamiątkę urodzin.

Czwartek, 11 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. Za + Bolesława Witalę.

          2.

17.oo 1. Za ++ Reinholda i Marię Pietruszka, córkę Stefanię Klimosz, Różę i Jana Korduła.

Piątek, 12 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. Za + Rocha Mazura.

          2. Za + Stefanię Wita – od chrześniaka Krzyśka z rodziną.

17.oo 1. Za + Elżbietę Tarnawską na pamiątkę urodzin.   (Bog)

Sobota, 13 stycznia – Dzień powszedni

7.oo   1. Za + Tadeusza Gasiewicza – od mieszkańców z ulicy Ziemskiej.

          2.

17.oo 1. Za + Alicję Machowską w 1. r. śmierci.

Niedziela, 14 stycznia – 2 Niedziela Zwykła

7.oo   1. Za + Stefanię Wita – od Włodzimierza Rudeckiego z rodziną.

8.3o   1. Za ++ Zbigniewa Migasa w 2. r. śmierci, rodziców z obu stron.

10.oo 1. Za ++ Elżbietę i Nikodema Hyła, Bronisławę i Edwarda Derda.

11.3o 1. Za + Jana Zniszczoł w 4. r. śmierci.

15.oo 1. Za ++ Martę Raszka, 2 mężów, syna Edwarda, synową Małgorzatę,

              wnuka Henryka.

20.3o 1. Za ++ Iwonę Mackiewicz w 4. r. śmierci, rodziców i teściów.

31 grudnia A.D. 2023 – 7 stycznia A.D. 2024

Niedziela, 31 grudnia – Święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

  7.00 1. Za + Jerzego Jasek – od Janusza Mrozka z rodziną.

  8.30 1. Za ++ Katarzynę i Jana Zawadzkich, córki: Gertrudę i Wandę.

10.00 1. W intencji rodzin Domowego Kościoła.

11.30 1. Za ++ Annę i Leona Kucharczyk.

14.30 1. Za + Alojzego Przeliorza w 1. r. śmierci.

16.00 1. Za Parafian – zakończenie starego roku.      

Poniedziałek, 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  7.00 1.

  8.30 1.

10.00 1. Za Parafian.

11.30 1.

15.00 1. Za + Stefanię Wita – od Janiny i Piotra Korbel, oraz bratanka Mirka Racut z rodziną.

20.30 1. Za + Mirosława Legierskiego – od rodziny Łepek i Wabnic.

Wtorek, 2 stycznia – Wsp. świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

  7.00 1. Za ++ Pawła Zimonczyka, rodziców: Emila i Marię.

17.00 1. Za + Arkadiusza Paszendę w 1. r. śmierci.

          2. Za + Marię Wilczek w 1. r. śmierci.

Środa, 3 stycznia – Dzień powszedni

  7.00 1. Za ++ Longinę Sobik, męża Norberta.

          2. Za ++ Juliannę i Antoniego Liszka, Elżbietę Liszka.

17.00 1. Za ++ Franciszka Smołkę, żonę Irenę.

Czwartek, 4 stycznia – Dzień powszedni – I czwartek miesiąca

  7.00 1. Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o nowe powołania i za powołanych.

          2. Za ++ Anielę Buchalik w 3 r. śmierci, Józefa Buchalika w 8. r. śmierci.

17.00 1. Za + Helenę Tatarczyk na pamiątkę 100. urodzin.

Piątek, 5 stycznia –  Dzień powszedni – I piątek miesiąca

  7.00 1. Wynagradzająca NSPJ za wszelkie zniewagi oraz za czcicieli NSPJ.

          2.

17.00 1. Za + Romana Rducha w 11. r. śmierci.

Sobota, 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego – I sobota miesiąca

  7.00 1. Za Parafian.

  8.30 1. Za + Irenę Szulik w r. śmierci.

10.00 1. Za + Sylwestra Dziwoki w 2. r. śmierci.

11.30 1.

15.00 1. Za ++ Walentego Gembalczyka w 6. r. śmierci, Bronisławę i Ryszarda

              Zimończyk, syna Justyna, Franciszka Zimonczyka, żonę Janinę.

20.30 1. Za ++ Edwarda Kurasza, żonę Marię i matkę Bertę.

Niedziela, 7 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego

  7.00 1. Za + Grażynę Serszyńską.

  8.30 1. Za ++ Alfreda Piontek, żonę Agnieszkę, zmarłych z rodziny.

10.00 1. Za ++ Józefa Waliczek, żonę Bertę, Andrzeja Olmę, syna Arkadiusza.

11.30 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 80. r. urodzin Jerzego Buchalika z

              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.  TD

15.00 1. Za ++ Kazimierza Błoch, rodziców.

20.30 1. Za Parafian.

24 – 31 grudnia 2023 A.D.

Niedziela, 24 grudnia – 4 Niedziela Adwentu

7.oo   1. Za ++ Roberta i Zofię Pierchała, syna Alojzego, Jana i Katarzynę Wolny.

          2. Za ++ Izydora Polok, żonę Bertę, córkę Marię, zięcia Andrzeja Szopę, rodziców.

8.3o   1. Za + Emila Klaję w rocznicę śmierci.

10.oo 1. Za + Jana Kostyrę w 5. rocznicę śmierci.

          2. Za ++Krystynę i Zdzisława Tasarz, Krystynę i Jana Kwiatkowskich.

11.3o 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 11. rocznicy urodzin Mateusza Szafran, oraz w

              intencji brata Szymona, rodziców i dziadków.

14.3o 1. Za Parafian.

24.oo  Pasterka – w intencji parafian.      

Poniedziałek, 25 grudnia – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

  7.oo 1. Za + Jerzego Jasek – od siostry.

  8.3o 1. Za + Urszulę Król w 6. rocznicę śmierci.

10.oo 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 70. rocznicy urodzin Zygmunta Szotek z

              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.  TD

11.3o 1. Za ++ Stanisława Skibę, synową Marzenę, Jana i Krystynę Rojek.

14.3o 1. Do Opatrzności Bożej w intencji Hanny Siudzińskiej z okazji 10-tych urodzin,

              rodziców i rodzeństwo, oraz w intencji Apolonii z okazji 1. rocznicy urodzin.

16.oo 1. Za + Leszka Heredę, rodziców.

Wtorek, 26 grudnia – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika

  7.oo Za Parafian.

  8.30 1. Za + Edwarda Kulę na pamiątkę urodzin.

          2. Za ++ Helenę i Teodora Stajer.

10.oo 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Krzysztofa Adamczyka

              z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, oraz o Boże

              błogosławieństwo na czas emerytury.    TD          

11.3o 1. Za ++ Augustę i Bolesława Kula.

          2. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem MBNP z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla    
              Bernadety i Jerzego Hereda z okazji 45. rocznicy ślubu, oraz o zdrowie dla córek z
              rodzinami.   TD

14.3o  1. Za + Wilhelma Rózgę w 3. rocznicę śmierci.

16.oo 1. Za + Cecylię Gorecką na pamiątkę urodzin.

Środa, 27 grudnia – Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

  7.oo 1. Za + Józefa Riemel w 20. rocznicę śmierci.

          2. Za + Kazimierza Kaczana na pamiątkę urodzin.

17.oo 1. W intencji Apostolatu Maryjnego i apostołek obchodzących urodziny w grudniu:

              Krystynę Rojek, Barbarę Zając, Marię Wrona, Otylię Zimończyk.

Czwartek, 28 grudnia –  Święto św. Młodzianków

  7.oo 1. Za + Marię Pawlik, męża Edwarda.

          2. Za + Helenę Szymanek w rocznicę śmierci.

  9.oo 1. W intencji dzieci.

17.oo 1. Za ++ Sylwestra Wita na pamiątkę urodzin, żonę Margot, Helenę i Henryka Wita,

              Marię i Izydora Bochenek.

Piątek, 29 grudnia – V dzień w Oktawie Bożego Narodzenia

  7.oo 1.Za ++ Janusza Kubańskiego, rodziców: Helenę i Henryka.

          2. Za + Konstantego Dziewior.

17.oo 1. Msza św.  wspólna:

Za ++ Albinę Gembalczyk, Franciszka Szweda na pamiątkę urodzin.

Za ++ Janinę i Henryka Moskaluk, Krzysztofa Rychtera, córkę Dagmarę, Grażynę Pietrzak,

Wiktora Rychtera.

Za ++ Otylię i Sylwestra Dziwoki na pamiątkę ich urodzin.

Za + Czesława Śmidowicza.

Za ++ Jana Śmidowicza, żonę Stanisławę, Zygmunta Błażewicza, żonę Zofię.

Za ++ Helenę i Józefa Figas, Gertrudę i Zygfryda Zając, Zbigniewa Pastuszka, Roberta

Zająca, Karola Czogalika, Bernarda Drzężlę, Huberta Bańczyka, Marię Dłucik, dwóch mężów

dwóch zięciów, zmarłych z rodzin: Łaszczewski i Lisiak.

Za ++ Antoniego Oleś na pamiątkę urodzin, żonę Jadwigę, syna Erwina, Annę i Konstantego

Buchalik, syna Alfreda, synową Marię. (Bog)

Za ++ Waleskę i Waltera Pawlas, Filomenę Kipka, Anastazję i Jana Zielińskich.

Za ++ Anastazję Sobik, męża Franciszka, syna Huberta, Antoniego Węgierskiego, żonę Franciszkę.

Za ++ Małgorzatę Motyka, męża Józefa, syna Ignacego, córkę Teresę.

Za ++ Henryka Zaik, rodziców: Józefa i Jadwigę, siostry: Stefanię i Weronikę z mężami, Stanisława Kulę, żonę Anielę, synów: Jana, Stanisława i Walentego, Pawła Rojka, Elżbietę Leśnik.

Za ++ Anielę i Jana Skiba, rodziców, Rufina Szip, synową Urszulę, zięcia Artura Wróbla.

Za + Wiesława Głusiec w 1. rocznicę śmierci.

Za ++ Helenę i Jana Łach.

Za ++ Annę Frelich, męża Józefa, córki: Różę i Longinę, syna Herberta.

Za + Sylwestra Piontek na pamiątkę urodzin.

Za + Janinę Sobik.

Za ++ Wincentego Kula, 2 żony.

Za ++ Barbarę Kamer, męża Henryka, syna Ryszarda.

Za + Augustyna Szatkę na pamiątkę urodzin.

Za ++ Marię i Romana Fojcik.

Za + Marię Mroczek.

Za ++ Eugenię Szewczyk, męża Ryszarda, pokrewieństwo z obu stron, Marię i Zygmunta Święty, pokrewieństwo z obu stron.

Za ++ Alberta Kuczerę na pamiątkę urodzin, żonę Waleskę, synową Halinę.

Za ++ Józefa Garbocza na pamiątkę urodzin, żonę Anielę, córkę Bernadetę.

Za ++ Stefanię i Romana Szotek, Bernarda Mołdrzyka, córkę Grażynę, Bertę Szotek,

Bronisławę i Józefa Zięba, córkę Elżbietę.

Za ++ Jana Olesia w 10. rocznicę śmierci, Stanisława Sobika, żonę Gertrudę.

Za ++ Gerarda Klejnot, syna Zenona.

Za ++ Romana Musiolika, Marię i Emila Sładczyk, Anielę i Józefa Musiolik.

Za ++ Artura Janus na pamiątkę urodzin, brata Zbigniewa, rodziców, teściów,

Bronisławę i Eryka Lubszczyk, Henryka Piecha, Bolesława Góreckiego.

Za ++ Martę i Alojzego Orszulik, zięcia Lucjana, córkę Anielę, synów: Romana i Zygmunta.

Za + Barbarę Podleśny w 30-ty dzień po śmierci.

Za ++ Antoniego i Marię Szymczak, zmarłych z rodziny.

Za ++ Genowefę i Huberta Krupa, zmarłych z rodziny.

Za ++ Henryka Gorola w 12. rocznicę śmierci, żonę Edeltraudę, rodziców: Paulinę i Alojzego Gorol.

Za + Walentego Matuszczyka w 30-ty dzień po śmierci.

Za + Martę Piątek w 30-ty dzień po śmierci.

Za ++ Leona Brodę, żonę Stanisławę – od rodziny Hotlos.

Za ++ Tadeusza Karwota, żonę Ernestynę, rodziców z obu stron.

Za + Tomasza Jasek w 30-ty dzień po śmierci.

Za + Piotra Ryłko. 

Za + Kazimierza i Eleonorę Motyka, synów: Janusza i Kazimierza, Zofię Sala.  

Sobota, 30 grudnia – VI dzień w Oktawie Bożego Narodzenia

  7.oo 1. Za + Jana Olesia.

          2. Za + Henryka Dudę w 5. rocznicę śmierci.

17.oo 1. Za ++ Alojzego Nikel, żonę Marię.

          2. Za + Erwina Mokry.

Niedziela, 31 grudnia – Święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

  7.oo 1. Za + Jerzego Jasek – od Janusza Mrozka z rodziną.

  8.3o 1. Za ++ Katarzynę i Jana Zawadzkich, córki: Gertrudę i Wandę.

10.oo 1. W intencji rodzin Domowego Kościoła.

11.3o 1. Za ++ Annę i Leona Kucharczyk.

14.3o 1. Za + Alojzego Przeliorza w 1. rocznicę śmierci.

16.oo 1. Za Parafian – zakończenie starego roku.

17 – 24 grudnia 2023 A.D.

Niedziela, 17 grudnia – 3 Niedziela Adwentu – GAUDETE

  7.oo 1. Za + Ewę Gembalczyk w 30. rocznicę śmierci.

  8.3o 1. Za + Sylwestra Pielorza na pamiątkę urodzin.

          2. Za + Alfreda Zniszczoł.

10.oo 1. Za + Alfreda Kuczerę.

11.3o 1. Za ++ Stanisława Hartmana w rocznicę śmierci i żonę Klarę

14.3o 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Pawła Szulika,
              Mikołaja Dziwoki, a także za roczne dzieci: Miłosza Palucha, Antoninę Wójcik.

16.oo 1. Za ++ Dominika Potrawa, Alojzego i Agnieszkę Potrawa, Szymona i Marię Surma.

          2. Za + Szczepana Motykę w 19. rocznicę śmierci.

20.3o 1. Za + Bartosza Sudoł na pamiątkę urodzin.       

Poniedziałek, 18 grudnia – Dzień powszedni

  6.3o 1. Za + Annę Papierok w 30-ty dzień po śmierci.

17.oo 1. W intencji Rodzin Szensztackich oraz rodzin przyjmujących Matkę Boską
              Trzykroć Przedziwną.

Wtorek, 19 grudnia – Dzień powszedni

  6.3o 1. Za + Stefanię Ciemięga, męża Romana, córkę Urszulę.

          2. Za + Franciszka Torbickiego.

17.oo 1. Za + Jerzego Stiel w rocznicę śmierci.

Środa, 20 grudnia – Dzień powszedni

  6.3o 1. Za + Tadeusza Gasiewicza.

17.oo 1. Za ++ Stanisławę i Józefa Dyduch, synowe Eugenię i Teresę.

          2. Za + Bożenę Stolorz w 1. rocznicę śmierci. 

          3. Do Opatrzności Bożej w intencji  księdza Marka z okazji urodzin, z
              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

Czwartek, 21 grudnia – Dzień  powszedni

  6.3o 1. Za + Janinę i Jerzego Gruszka w rocznicę śmierci.

17.oo 1.Za ++ Helenę i Kazimierza Walocha, Joannę i Stanisława Szczecińskich.

Piątek, 22 grudnia – Dzień powszedni

  6.3o 1. Za + Brunona Konsek, żonę Otylię.

17.oo 1. Za + Magdalenę Gruszka w 1. rocznicę śmierci.

Sobota, 23 grudnia – Dzień powszedni

  7.oo 1. Za + Stefanię Zieleźny na pamiątkę urodzin.

17.oo 1. Za + Roberta Szymura w 21. rocznicę śmierci.

          2. Za + Agnieszkę Groborz na pamiątkę urodzin.

Niedziela, 24 grudnia – 4 Niedziela Adwentu – Wigilia Narodzenia Pańskiego

  7.oo 1. Za ++ Roberta i Zofię Pierchała, syna Alojzego, Jana i Katarzynę Wolny.

          2. Za ++ Izydora Polok, żonę Bertę, córkę Marię, zięcia Andrzeja Szopę, rodziców.

  8.3o 1. Za + Emila Klaję w rocznicę śmierci.

10.oo 1. Za + Jana Kostyrę w 5. rocznicę śmierci.

          2. Za ++ Krystynę i Zdzisława Tasarz, Krystynę i Jana Kwiatkowskich.

11.3o 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 11. rocznicy urodzin Mateusza Szafran, oraz w
              intencji brata Szymona, rodziców i dziadków.

14.3o 1. Za Parafian.

11 –  17 grudnia 2023 A.D.

Niedziela, 10 grudnia – 2 Niedziela Adwentu

  7.oo 1. W intencji Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej – urodziny.

  8.3o 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Ireny Pustelnik z

              podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.    TD

10.oo 1. Za ++ Małgorzatę Drąszczyk, Stanisława Drąszczyka, Katarzynę Drąszczyk,

              dwóch mężów, Martę Lubszczyk, Helenę Kuczera w 1. rocznicę śmierci.

11.3o 1. Za + Mirosława Muchę w 1. rocznicę śmierci.

14.3o 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 98. rocznicy urodzin Berty Babilas z podziękowaniem

              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.   TD

16.oo 1. Za + Stanisława Hein w rocznicę śmierci.

          2. Za + Zofię Czerniak na pamiątkę urodzin.

20.3o 1. Za ++ Bronisławę Lubszczyk w 1. rocznicę śmierci, męża Eryka

Poniedziałek, 11 grudnia – Dzień powszedni

   6.3o 1. Za + Mirosława Legierskiego w 30-ty dzień po śmierci.

           2. Za Parafian.

17.oo  1. Za + Marię Brząkalik.

Wtorek, 12 grudnia – Dzień powszedni

   6.3o 1. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

           2. Za Parafian.

17.oo  1. Za ++ Różę i Jana Korduła, Franciszkę i Ludwika Budny, zmarłych z rodziny

              Korduła i Budny.

Środa, 13 grudnia – Wspomnienie św. Łucji

  6.3o 1. Za ++ Hieronima i Teresę Dziwoki, rodziców z obu stron.

          2. Za + Ludwika Bieńkowskiego w 30-ty dzień po śmierci.

17.oo 1. Za + Jadwigę Rojek w 3.rocznicę śmierci. (Got)

Czwartek, 14 grudnia – św. Jana od Krzyża

  6.3o 1. Za + Elżbietę Kuczera męża Alojzego.

          2. Za + Alojzego Buchalika na pamiątkę urodzin.

17.oo 1.Za ++ Bogdana Bacmaga, syna Krzysztofa.

Piątek, 15 grudnia – Dzień powszedni

  6.3o 1. W intencji członków Żywego Różańca.

17.oo 1. Za ++ Józefa Mandel, dwie żony, syna Józefa  wnuczkę Barbarę, córkę Marię, dwóch

              zięciów, Konstantego Liszkę, żonę Annę.

          2. Za + Stanisława Kubiaka.

          3. Do Opatrzności Bożej intencji ks. Andrzeja  z okazji urodzin z  podziękowaniem za

              otrzymane łaski z prośbą o dalsze.

Sobota, 16 grudnia – Dzień powszedni

  7.oo 1. Za + Mirosława Legierskiego – od mieszkańców z ulicy Ziemskiej.

          2. Za Parafian.

17.oo 1. Za + Józefa Chmielewskiego, Elfrydę Ociepka, męża Henryka.

Niedziela, 17 grudnia – 3 Niedziela Adwentu – GAUDETE

  7.oo 1. Za + Ewę Gembalczyk w 30-rocznicę śmierci.

  8.3o 1. Za + Sylwestra Pielorza na pamiątkę urodzin.

          2. Za + Alfreda Zniszczoł.

10.oo 1. Za + Alfreda Kuczerę.

11.3o 1. Za + Stanisława Hartman w rocznicę śmierci, żonę Klarę.

14.3o 1. W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu: Pawła Szulika, Mikołaja Dziwoki

               a także roczne dzieci: Miłosza Palucha, Antoninę Wójcik.

16.oo 1. Za ++ Dominikę Potrawa, Alojzego i Agnieszkę Potrawa, Szymona i Marię Surma.

          2. Za + Szczepana Motykę w 19.rocznicę śmierci.

20.3o 1. Za + Bartosza Sudoł na pamiątkę urodzin.       

3 –  10 grudnia 2023 A.D.

Niedziela, 3 grudnia – 1 Niedziela Adwentu

  7.oo 1. Za ++ rodziców: Wandę i Rajmunda Pytlik, Lidię i Henryka Konsek.

  8.3o 2. Za + Bogusława Mielko – od kolegów i koleżanek z pracy.

10.oo 1. Za + Danutę Kowalską w 8. rocznicę śmierci.

11.3o 1. Za ++ Klaudię i Józefa Rozkoszek, zmarłych rodziców.

13.oo 1. W intencji górników.  

16.oo 1. Za + Stefana Przeliorza w rocznicę śmierci.

20.3o 1. Za + Marcelinę Szymańską.

Poniedziałek, 4 grudnia – Wspomnienie św. Barbary

  6.3o 1.Przez wstawiennictwo św. Józefa o łaskę zdrowia dla Weroniki.

  9.oo 1. W intencji górników i ich rodzin.

17.oo 1. Za + Barbarę Krzemińską w rocznicę śmierci i na pamiątkę urodzin.

          2. Za + Wernera Kaplik na pamiątkę urodzin.

Wtorek, 5 grudnia – Dzień powszedni

  6.3o 1. Za + Kazimierza Słapę w rocznice śmierci.

          2. Za ++ z ofiar składanych do skarbonki.

17.oo 1. Za + Annę Maciączyk – od pracowników firmy Lazar.

Środa, 6 grudnia – Dzień powszedni

   6.3o 1. Za ++ Jadwigę i Antoniego Karwot.

           2. Za ++ z ofiar składanych do skarbonki.

17.oo  1. Za + Marcelę Szymańską w 1. rocznicę śmierci.

Czwartek, 7 grudnia – Wspomnienie św. Ambrożego

  6.3o 1. Za + Bertolda Karwot na pamiątkę urodzin.

          2. Za Parafian.

17.oo 1. Za ++ Tadeusza Karwot, żonę Ernestynę.

Piątek, 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

  7.oo 1. Za Parafian.

10.oo 1. Za + Różę Goraus w 5. rocznicę śmierci.

15.3o 1. Przez wstawiennictwo Niepokalanej w intencji Dzieci Maryi.

          2. Za ++ Władysława Janawę, żonę Eugenię w 20. rocznicę śmierci.

17.oo 1. Za + Alojzego Waler.

Sobota, 9 grudnia – Dzień powszedni

  7.oo  1. Za ++ Andrzeja Papierok w rocznicę śmierci, żonę Natalię.

           2. Za + Zofię Blachani w 1. rocznicę śmierci.

17.oo  1. Za ++ Alojzego Szczotka, żonę Dorotę, córkę Urszulę.

           2. Przez wstawiennictwo św. Tarsycjusza w intencji ministrantów.

Niedziela, 10 grudnia – 2 Niedziela Adwentu

  7.oo 1. W intencji Świeckiej Rodziny Franciszkańskiej – urodziny.

  8.3o 1. Do Opatrzności Bożej z okazji 50. rocznicy urodzin Ireny Pustelnik z

             podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze. TD

10.oo 1. Za ++ Małgorzatę Drąszczyk, Stanisława Drąszczyka, Katarzynę Drąszczyk

              dwóch mężów Martę Lubszczyk, Helenę Kuczera w 1. rocznicę śmierci.

11.3o  1. Za + Mirosława Muchę w 1. rocznicę śmierci.

14.3o  1.Do Opatrzności Bożej z okazji 98. rocznicy urodzin Berty Babilas z podziękowaniem

              za otrzymane łaski z prośbą o dalsze.  TD

16.oo 1. Za + Stanisława Hein w rocznicę śmierci.

          2. Za + Zofię Czerniak na pamiątkę urodzin.

20.3o 1. Za ++ Bronisławę Lubszczyk w 1. rocznicę śmierci, męża Eryka.

26 listopada – 3 grudnia 2023 A.D.

Niedziela, 26 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  7.oo 1. Za + Józefa Dołęgę w 3. rocznicę śmierci.

  8.3o 1. Za + Krzysztofa Stajera.

10.oo 1. Za ++ Joannę Dziwoki w 7. rocznicę śmierci, teścia Alfreda.

11.3o  1. Za ++ Marcina Konska w 2. rocznicę śmierci, dziadków z obu stron.

14.3o 1. Za ++ Józefa Potyrę, żonę Kazimierę.

16.oo 1. Za + Lidię Gigla w 1. rocznicę śmierci.

20.3o 1. Za + Krzysztofa Papierok w 30-ty dzień po śmierci.

Poniedziałek, 27 listopada – Dzień powszedni

  7.oo 1. Za + Mirosława Legierskiego – od kuzyna Sylwestra Legierskiego z rodziną.

17.oo 1. W intencji Apostolatu Maryjnego oraz apostołek obchodzących urodziny w 
               listopadzie: Danuty Bodio, Anieli Kachniarz i Anny Pierchała.

           2. Za ++ Wiktora Karwota, żonę Lidię, syna Stefana.

Wtorek, 28 listopada – Dzień powszedni

  7.oo 1. Za + Ludwika Benisza.

17.oo 1. Za ++ Annę Szymura, 2 mężów.

Środa, 29 listopada – Dzień powszedni

  7.oo 1. Za + Edeltraudę Krawczyk w rocznicę śmierci.

           2. Za + Mirosława Legierskiego – od chrzestnego Mariana Legierskiego z żoną.

17.oo 1. Za + Gertrudę Sobik w 1. rocznicę śmierci.

Czwartek, 30 listopada – Święto św. Andrzeja Apostoła

  7.oo 1. Za + Mirosława Legierskiego – od kuzyna Tomasza Legierskiego z rodziną.

17.oo 1. Za + Franciszka Korduła na pamiątkę urodzin.

           2. Za + Kornelię Sikora w 9. rocznicę śmierci.

Piątek, 1 grudnia – Dzień powszedni – I piątek miesiąca

  7.oo 1. Za + Waleskę Zieleźny.

            2. Wynagrodzenie NSPJ za grzechy swoje i całego świata w intencji kapłanów

                naszej parafii, oraz członków Straży Honorowej NSPJ.

17.oo 1. Za ++ Erwina Worynę, żonę Annę.

Sobota, 2 grudnia – Dzień powszedni – I sobota miesiąca

  7.oo 1. Za + Romana Skrobola w 4. rocznicę śmierci.

           2. Za + Wernera Kaplik na pamiątkę urodzin.

17.oo 1. Za ++ Henryka Kulę – od dzieci, Aleksandrę Wronka w 13. rocznicę śmierci.